Ayranpınar, Müşteri Odaklı Hizmet Sunuyor

Ayranpınar, Müşteri Odaklı Hizmet Sunuyor

Ayranpınar Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Üyesi Oğuzhan  Ayranpınar , marketler zincirindeki uygun fiyatlar, kurumsal yapı ve müşteri odaklı hizmet sunmaları konusunda gazetemize değerlendirmelerde bulundu.

Ayranpınar, etik standartlar, sabit, yüksek kalite ve ücretsiz servis hizmeti sundukları hatırlatarak, şu bilgileri verdi;  “ Yarım asırdan fazla olan marketimiz ilk defa Hanifi AYRANPINAR ve Hacı Ali AYRANPINAR tarafından kuruldu.  1991’de merhum Hanifi AYRANPINAR’IN oğlu Hacı Ali AYRANPINAR tarafından AYRANPINAR GIDA SAN TİC LTD.ŞTİ olarak kurumsallaştı. Bugün  itibariyle AYRANPINAR GIDA SAN TİC LTD.ŞTİ Kahramanmaraş merkez’de, farklı bölgelerde  bulunan 4 mağazası ile  hizmet vermektedir.

Marketlerimizde; 20 bini aşan ürün, çeşidi üstün hizmet anlayışı ile tüketicisine hizmet vermektedir. Müşteri  odaklı hizmet ilkelerini prensip edinen Ayranpınar Market, rahat ve ferah mağazalarında  profesyonel personel kadrosu ile  kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla   satışa sunmaktadır.

Oguz Ayranpınarı : “ Şirket kapsamında hizmet veren Departmanlar; Satın alma Departmanı,  Pazarlama Departmanı, İnsan kaynakları Departmanı, Muhasebe Departmanı, İdari İşler Departmanı, Yurtiçi ve Yurtdışı Ar-ge Departmanı, Bilgi İşlem Departmanı, Reklam-Grafik Tasarım Departmanı şeklinde sıralanabilir. Aynı zamanda  Şirket sistemsel olarak mağazalar arası otomasyon sistemini konumlandırmış durumdadır.  Tüm yapı online yapı üzerinden aynı  Network ağı üzerinden çalışmaktadır. Ayranpınar mağazalar Zinciri kurum içi ve kurum dışı bilişim düzeneğini oluştururken Teknolojinin imkanlarından faydalanmaktadır. Alanında,  eğitimli ve tecrübeli personelimizle, daha çok kişiye iş ve daha çok

müşteriye hizmet felsefesiyle tam bir takım ruhu ile çalışarak, ülkemiz ekonomisine katma değer yaratan,  bir firmayız.

Mağazalarımızda sattığımız ürünleri ilk teslim aldığımız andan itibaren raf, satış  ve müşteri tüketim sürecine kadarki tüm aşamalarında;

Dediğim gibi müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutarız” dedi.

MÜŞTERİLERE SORDUK

Tam 50 yıldır bu mağazadan alış veriş yaptığını belirten Ökkeş Demir ise bakın Ayranpınar’la ilgili neler söylüyor. “Bu mağaza gerçekten uygun fiyat veriyor ve bunu yılın her günü yapıyor, müşteriye daima yakın ve tüketici haklarına hep saygılı, ürünleri temiz, kaliteli ve bol çeşitleri var. Ben bu mağazaya güvenerek alış-verişimi yapıyorum. Çünkü kalitede standardın altına düşmezler. Güven sağlamışlardır. Yenilikçiler.

Müşterinin bu açıklamalarını aldıktan sonra tekrar kendisine düşüncelerini sorduğumuz Oğuzhan Ayranpınar konuşmasını şöyle sürdürdü; “ Dediğimiz gibi müşteri bizim varlık sebebimiz. Yaptığımız tüm işlerde üstün ticaret ahlakını önemsiyoruz, dürüstlüğü ve güvenilirliği en ön planda tutuyoruz.

Mağazalarımızı, müşterilerimizin keyifli alışverişi için, en ideal mekanlara dönüştürdük. Bütün çabalarımızı, organizasyonumuzu ve faaliyetimizi müşterilerimizin en iyi ürünü en iyi fiyata temini konusunda seferber etmekteyiz. Aynı zamanda, alışverişin bir zamanlama organizasyonu olduğunun bilinciyle, müşterilerimize tam zamanında hizmet sunuyoruz. Tüm mağazalarımızda sattığımız tüm ürünlerin üretiminden, müşterilerimize ulaştığı sürece kadar, kalite, tazelik, temizlik ve hijyen esastır.

Tüm mağazalarımızda güler yüzlü ve eğitimli personelimizle müşterilerimize kaliteli hizmet veririz.

Bol çeşidimizle alış-verişi keyfe dönüştürürüz, dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co