Ayranpınar AVM 4. Şubesini açtı

Ayranpınar AVM 4. Şubesini açtı

Şehrimizde yerleşik Ayranpınarı Marketler zinicirine 4. Şubesini tekerek yolu üzerinde açarak alış verişe başladı. Açılışa özel indirimli ürün ise Karpuz ve Domates oldu..

Cuma namazından sonra : Tekerek yolu üzerindeki Ayranpınarı AVM önünde toplanan gönül dostları ve

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dilkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, il Müftüsü Mahammed Gevher , Saçaklızade Vakfı Başkanı Ali Demirdöven çok sayıda davetlinin katılması ile açılış töreni düzenlendi.

Oğuz ve Oktay Ayranpınarı kardeşlerin babalarından devir aldıkları bayrağı daha yukarı burca dikmek için çalıştıklarını görüyoruz dediğimiz ;

Oktay Ayranpınarı :Sektörde yerli sermaye olarak Demirciler Çarşısında başladığımız ve o zaman ki ismi ile Bakkallık , Bugünkü ismi ile Market zincirimiz, Haller bölgesi, Yatılıbölge, Bugünde Tekerek yolu üzerindeki 4 . şubemizle Kahramanmaraş halkına hizmet etmeye devam ediyoruz..

İyi ve kaliteli malı uzuca, toplancı fiyatına vermeyi her zaman kendimize hedef olarak aldık toptan fiyatına peraken satıyoruz diyen Oktay Ayranpınarı :

Hedefimiz daha büyük AVM ve Suhaerler Lisesi karşısındaki mülkiyeti kendimize ait yerimizin bittiğinde burasına çok daha büyük bir Ayrınpınarı Market açarak bölge insanına daha güzel hizmet vermeye devam edeceğzi,” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “ Şehrimize yeni iş yeri açılması bizlere heyecan veriyor, bir ekonomimiz iyi yolda demtir, ikincisi burada bir çok kardeşimiz çalışarak evine ekmek götürecek istihdam olarak olaya bakıyorum.. bu çok önemli bir kişiye iş vermek çok önemli..

Başta Hacı Ayranpınarı ağabeyimiz , büyüğümüz olmak üzere, Oğuz ve Oktay Ayranpınar kardeşleri tebrik ediyorum, Allah hayırlı etsin, Allah bol kazançlar versin,” dedi.

SONY DSC

Kahramanmaraş Saçaklızade Vakfı Başkanı Ali Demirdöven :” Hani bir söz var ya, ben bu yere trnaklarımla kazıyarak geldim diye, bu bağlamda Hacı Ayranpınarı ağabeyimiz uzun yıllar Bakkal olarak mücadele etti, sonra oğulları bayrağı devir alarak, Bakkal’ı market haline getirdiler ve bugün Ayranpınarı marketler ziniciri olarak devam ediyorlar.. Babaları ve oğullarını uzun yıllardır tanırım kendileri çalışkan güzel insanlar, Allah yollarını açık eylesin, hayırlı olsun diyorum,” dedi.

Açılış kurdalesini kesmeden önce : Kahramanmaraş il Müftüsü Muhammed Gevher bir dua yaptı..

Daha sonra ise Belediye başkanlarımız tarafından açılış kurdelesi kesilen 4. Şube de ucuz karpuz ve domates kapış kapış satılırken, bir hafta süre  ile ucuz ürün satışının devam edeceği bildirildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co