Aygün Avm, Samsung Mağazası’nı yarın açıyor

Aygün Avm, Samsung Mağazası’nı yarın açıyor

Kahramanmaraş’ta Teknoloji Merkezi haline gelen ve düzenlediği birbirinden özel kampanyalarla müşterilerin yüzünü güldüren Aygün AVM bir Teknolojik atak daha yaparak Azerbaycan Bulvarı üzerinde Samsung Mağazasını yarın saat 11.00 de açıyor.

samsung

Yerel Mağazacılığın öncü kuruluşu Aygün AVM, Piazza Alışveriş Merkezindeki Samsung SBS Mağazasına bir yenisini daha ekleyerek ilimizin Teknoloji ve Dayanıklı Tüketim Malları gibi alanlarda Ülkemizde faaliyet gösteren dünyanın en prestijli markasını şehir merkezine de taşımaya devam ediyor.

samsung02

Konu ilgili açıklama yapan Şirket Koordinatörü Fatih Aygün, Dünyanın en değerli markaları sıralamasında 2. sırada yer alan Büyük bir markayı şehrimizde temsil etmekteyiz. Uluslararası alanda birçok alanda üretim ve hizmet veren bu dev firmanın bayisi olmak onur verici, Mağazamızda Samsung ürün kategorisi olarak Kavis Ekran Cep Telefonları ve Akseuarları, 10 Yıl Motor Garantili Buzdolapları, EcoBubble Özelliğine sahip standart ölçüler boyutunda 12 Kg.Çamaşır Makineleri, Waterwall özellikli Bulaşık Makineleri, 4K UHD CurvedTv’ler, Tasarım harikası Tabletler ve Aksesuarları, Üçgen Tasarım Klimalar ve Şık Ankastre setleri bulabilirsiniz” dedi.

 

Aygün; Aygün Avm olarak düzenlediğimiz kampanyalarla müşterilerimizin bütçesine katkı yapmaya çalışıyoruz. Sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimizi nasıl daha iyi memnun edebiliriz diye çalışmalarımızı yapıyoruz. Kahramanmaraş’ta mağazalarımızla teknoloji merkezi olarak sürekli yeni ürünleri, mağazamızda satışa sunuyoruz. Birbirinden güzel teknoloji harikası ürünlerimizi görmeleri için halkımızı Kıbrıs Meydanı yakınında Azerbaycan Bulvarındaki açılışını yapacağımız mağazamıza bekliyoruz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co