Aygün AVM çalışanları ve aileleri iftarda bir araya geldi

Aygün AVM çalışanları ve aileleri iftarda bir araya geldi

Aygün AVM çalışanları ve aileleri iftarda bir araya geldi

aygün4

Kahramanmaraş’ta Teknolojinin adresi Aygün Alışveriş Merkezi, 7 mağaza çalışanlarını ve ailelerini geleneksel hale getirdiği 10. Geleneksel iftar yemeğinde buluşturdu.

aygün6

41 Yıllık tecrübesi ile, Kahramanmaraşlıların büyük teveccühünü kazanan, her geçen yıl mağaza sayısını artıran ve Kahramanmaraşlıları teknoloji ile buluşturan 7 Mağaza ve 35 çalışanı ile      Kahramanmaraş’a hizmet veren Aygün Alışveriş Merkezi 10 Geleneksel İftar yemeğinde çalışanlar ve ailelerini DSİ. 20.Bölge Müdürlüğü Tesislerinde ağırladı.

aygün5

Düzenlenen İftar sonrası Kahramanmaraş Gazetesine açıklamalarda bulunan Aygün AVM Genel Müdürü Ercan Aygün şunları belirtti; “Aygün AVM’nin 10. geleneksel iftar yemeği etkinliğimizi bu DSİ Tesislerinde düzenledik. Bünyemizde barındırdığımız,  Samsung ve Vestel marka servis temsilcileri, Mağaza Yöneticileri, Branşlarında uzman satış personel ve ailelerinin katılımlarıyla bir iftar programı düzenledik.  Bizler çalışanlarımız  ve aileleri ile birlikte kocaman bir aileyiz. 35 çalışanımız ve aileleriyle birlikte bu gün 75 kişi bir araya geldik ve birlik beraberlik içerisinde iftarımızı açtık. Çalışanlarımızın aileleri birbirleriyle kaynaştılar. Bu mübarek Ramazan ayında hep bir arada bulunduk. Bundan dolayı çok mutluyum” dedi.

aygün3

AYGÜN; “SORUMLULUĞUMUN FARKINDAYIZ”.

Aygün konuşmasını şöyle sürdürdü; ”Bu yıl 10.’su düzenlediğimiz Geleneksel iftar yemeğinde yine hep beraberiz. Sorumluluğunun farkındayız.

aygün2

Sektörde ki 41 Yıllık tecrübemiz ile şehrimize değer katmaktayız. Amacımız Daha dinamik ve daha hizmet odaklı yapı ile şehrimizden ziyade bölgemize hitap etmektir. Biz her zaman Kahramanmaraşlılara nasıl daha iyi hizmet verebiliriz bunun değerlendirmesini yapıyoruz. Kahramanmaraş halkı bize 41 yıldır büyük teveccüh gösteriyor. Bizler Mağaza yöneticileri ve çalışanları olarak bu teveccühe layık olmaya çalışıyoruz. Personellerimize eğitimler veriyoruz. Müşterilerimizin olası şikayetlerini en azına indirmeye çalışıyoruz. Sosyal sorumluklarımızın da bilincindeyiz. İşte bu gün 75 kişilik koca bir aile bir araya geldik. Bundan çok mutlu olduk.

aygün1

Çalışanlarımızda aileleri de çok mutlu oldu.  Bunu 10 yıldır yapıyoruz bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Ben davetimize gelen ve bizlerle bir arada olan Mağaza yöneticilerimize, satış Müdürlerine, satış temsilcilerine ve tüm çalışanlarımıza ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

aygün

DSİ 20. Bölge Müdürlüğü Tesislerinde düzenlen İftar Programına Aygün AVM Genel Müdürü Ercan Aygün, Genel Müdür Yardımcısı Fatih Aygün, Mağaza Müdürleri, Satış Temsilcileri ve aileleri katıldı.

aygün7

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co