Aydın’dan Çeleğen’e ziyaret

Aydın’dan Çeleğen’e ziyaret

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen’i ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı makamında ağırladı. İki İlçe arasındaki ilişkilerin artırılmasına yönelik yapılan sohbette başkanlar, devam eden ve proje halinde olan çalışmalardan, sosyal ve kültürel faaliyetlerden bahsettiler. Keyifli geçen sohbette Belediye Başkanı Nursi Çeleğen Ekinözü İlçesine kazandırdığı yatırımları Göksun Belediye Başkanı’yla paylaştı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen; “Göksun Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Coşkun Aydın’ın bizlere yapmış oldukları ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye başkanlarının söz konusu hizmet olduğunda ortak bir paydada bütünleştiklerine dikkat çeken Başkan Çeleğen; “İlçeler arasındaki hem sosyal, kültürel ve kardeşlik bağlarını daha da pekiştirmek, hem de hizmetlerimizin istişaresini yapmak adına belediye başkanlarımız ile zaman zaman bir araya geliyoruz. Bu bağlamda da bugün Göksun İlçemizin değerli Belediye Başkanı ziyaretimize geldi. Ekinözü ve Göksun birbirinden ayrılmaz, köklü tarihi ve manevi güzellikleri olmasının yanında, özellikle yaylalarıyla ilçelerimiz turistik karakter taşıyan bir ilçeleriz Hüseyin Başkanıma Göksun İlçesine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ise sıcak karşılamaları, dostane yaklaşımları ve kabullerinden dolayı Ekinözü belediye başkanımız Nursi Çeleğen’a teşekkür ederim. Ekinözü İlçesine güzel hizmetler kazandırmış gece gündüz demeden çalışan bir başkanımız bizlerde yerel yöneticiler her zaman bir araya geliyoruz bu bağlamda Nursi Başkanımıza başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından son buldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co