Aydın; “Zeytur’la tatilin keyfini yaşayın”

Aydın; “Zeytur’la tatilin keyfini yaşayın”

   Kahramanmaraş’ın en iyi turizm şirketlerinden birisi olan Zeytur Turizm sahibi Aydın Yıkan, Yıl boyu çalışan vatandaşlarımızın arada bir de dinlenmeye ihtiyacı olduğunu, bu yüzden kendilerine vakit ayırarak mutlaka tatil yapmaları ve dinlenmeleri çok önemli. Bizde vatandaşlarımızın bu ihtiyaçlarını karşılamak için 218 yılı için bir birinden güzel tatil fırsatları hazırladık. Bu fırsatlardan herkesin faydalanmasını istiyoruz” dedi.

       2018 yılı içerisindeki tatil fırsatları hakkında konuşan Yıkan, bu yıl içerisine düzenlenecek turlar hakkında da bilgiler verdi.

Aydın 2018 fırsatları ve turları hakkında şunları belirtti; “ 2018 yılı için erken rezervasyonlara % 45 indirim fırsatı: Yurt içi sahil bölgelerinden Ege ve Akdeniz sahil bölgesinde 400 yakın  otel seçeneği var. Ege’de de 300’e yakın otel seçeneği ile 5 yıldızlı tatil imkanı sunuyoruz.

Muhafazakâr ailelerimiz için 50’ye yakın alkolsüz otel seçeneğiyle ayrıcalık sunuyoruz. Yavru vatan K.K.T.C’de 200’e yakın otel seçeneğimiz var” dedi.

      Aydın Yıkan Yurt içi turlar hakkında ise şunları belirtti; “Yurt içi turlarımızda, Karadeniz Turumuz var. Karadeniz, Yayla ve Gürcistan turu. Kapadokya, Şanlıurfa, Halfeti, Çanakkale, turlarıyla ayrıcalık sunmaya devam ediyoruz. Batum turu,  GAP turu, Batı Karedeniz turu, ege ve Akdeniz turu, tarihi likya turumuz var. Bu turlarda Türkiye’nin birbirinden güzel yerleri görme imkanı sunuyoruz.

Yine Yurt içi Turların yanı sıra yut dışı turlarımızda mevcut.  İtalya, Sicilya, İspanya, İsviçre, Fransa, Benelux, Orta Avrupa, Karadağ, İskandinavya, Balkanlar,  Saray Bosna, Belarus, Ukrayna, Hindistan, Nepal,  Yunanistan, Tanzanya ve Zanzibar gibi bir çok Dünya ülkesine yurt dışı turlar düzenliyoruz. Yine bunların yanında gemi turları imkânı da sunuyoruz” dedi

       Yıkan; “Yurtiçi ve yurt dışı gezilerin yanı sıra bir de iş gezisi turlarımız oluyor. İş gezisi, İhtisas Fuarları turlarımız var. Zaman zaman yurt dışı fuar gezilerimiz olacak. Kahramanmaraş halkımıza bu kadar geniş bir yelpazede de hizmet veriyoruz. Bunlarla bitiyor mu hayır. Zeytur olarak vip Umre turlarımız ve Hac Hizmetlerimizde var. Vatandaşlarımızdan Umre ve Hac’ca gitmek isteyenlerde bizlere müracaat edebilirler. Bunları yaparken halkımızın rahatlığı, memnuniyeti bizim için çok önemli. Halkımız çok sağolsun bizlere büyük teveccüh gösteriyor. Hem güvenilir olmamız. Hemde çalışanlarımızın müşterilerimize karşı gösterdiği yakın ilgi ve alaka göstermesi halkımızda büyük bir memnuniyet uyandırıyor. Ben öncelikle Kahramanmaraş halkına bize karşı göstermiş oldukları ilgiye  teşekkür etmek istiyorum. İnşallah bu başarımız her geçen gün sizlerin destekleri ile daha da artacaktır” dedi.

      Zeytur Turizm hakkında de bilgi veren Aydın Yıkan şunları söyledi; “ZEYTUR Turizm; 1996 yılında kurulan 02378 no’lu TÜRSAB belgesine sahip A Grubu Seyahat acentasıdır. Kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, kuruluşundan bu yana bölgemizde turizmin öncüleri arasında yer alarak başarısını almış olduğumuz ödüllerimiz ile kanıtlamıştır. Amacımız; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak bir yandan müşteri memnuniyetini sağlarken, bir yandan da yenilikçi ve girişimci yaklaşımımız ile bölge turizmi ve ekonomisinin gelişmesine katkı sağlamaktır.  ZEYTUR, Kahramanmaraş’ın ilk IATA Acentesi olmanın verdiği profesyonelliğiyle Yaz ve Kis Tatil Sezonlarında; Yurtiçi ve Yurtdışı Turları Otel rezervasyonları ve Turları, Kültür Turları, Okul gezileri, Yurtiçi ve Yurtdisi Uçak Biletleri, Vize işlemleri ve Münferit Is Gezileri Paketlerine kadar bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir” dedi.

Halkımıza bir telefon kadar yakınız diyen Aydın, tatil düşünen, hac ve umre vazifelerini yerine getirmek isteyen, yurt içi ve yurt dışı turlar ve iş gezileri düşünen herkesi Zeytur Turizm’e bekliyorum. Sizler sıcak bir çay veya kahvenizi içerken bizlerde sizlere detaylı bilgiler sunalım” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co