Aydın; “ Kendinize vakit ayırın, Zeytur’la tatilin keyfini yaşayın”

Aydın; “ Kendinize vakit ayırın, Zeytur’la tatilin keyfini yaşayın”

Aydın; “ Kendinize vakit ayırın, Zeytur’la tatilin keyfini yaşayın”

Kahramanmaraş’ın tanınmış işadamlarından Zeytur Turizm sahibi Aydın Yıkan, vatandaşların kendilerine vakit ayırarak tatil yapmaları çok önemli dedi. Aydın Zeytur olarak 2017 yılı içinde birbirinden güzel kampanyalar hazırladık. “Kendinize vakit ayırın tatil yapın” kampanyası hazırladık” dedi.

zeytur

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Yıkan 2017 içerisinde yapılacak turlar hakkında şunları belirtti;

“ 2017 yılı için erken rezervasyonlara % 45 indirim fırsatı: Yurt içi sahil bölgelerinden Ege ve Akdeniz sahil bölgesinde 400 yakın  otel seçeneği var. Ege’de de 300’e yakın otel seçeneği ile 5 yıldızlı tatil imkanı

Muhafazakar  ailelerimiz için 50’ye yakın İslami otel seçeneğiyle ayrıcalık sunuyoruz. Yavru vatan K.K.T.C’de  200’e yakın otel seçeneğimiz var” dedi.

zeytur (3)

Yıkan Yurt içi turlar hakkında ise şunları belirtti; “Yurt içi turlarımızda, Karadeniz Turumuz var. Karadeniz, Yayla ve Gürcistan turu. Kapodakya, Şanlıurfa, Halfeti, Çanakkale, turlarıyla ayıcalık sunmaya devam ediyoruz. Batum turu,  GAP turu, Batı Karedeniz turu, ege ve Akdeniz turu, tarihi likya turumuz var. Bu turlarda Türkiye’nin birbirinden güzel yerleri görme imkanı sunuyoruz.

aydınn

Yine Yurt içi Turların yanısıra yut dışı turlarımızda mevcut.  İtalya, Sicilya, İspanya, İsviçre, Fransa, Benelux, Orta Avrupa, Karadağ, İskandinavya, Balkanlar,  Saray Bosna, Belarus, Ukrayna, Hindistan, Nepal,  Yunanistan, Tanzanya ve Zanzibar gibi bir çok Dünya ülkesine yurt dışı turlar düzenliyoruz. Yine bunların yanında gemi turları imkanı da sunuyoruz” dedi

zeytur (1)

Yıkan; “Yurtiçi ve yurt dışı gezilerin yanısıra bir de iş gezisi turlarımız oluyor. İş gezisi, İhtisas Fuarları turlarımız var. Katar’da yapılacak olan iş Gezisi ve İhtisas  Fuarlarında İş Dünyası’na 5 günlük organizasyon yapacağız. Bunun dışında zaman zaman yurt dışı fuar gezilerimiz olacak. Kahramanmaraş halkımıza bu kadar geniş bir yelpazede de hizmet veriyoruz. Bunlarla bitiyor mu hayır. Zeytur olarak vip Umre turlarımız ve Hac Hizmetlerimizde var. Vatandaşlarımızdan Umre ve Hac’ca gitmek isteyenlerde bizlere müracaat edebilirler. Bunları yaparken halkımızın rahatlığı, memnuniyeti bizim için çok önemli. Halkımız bize bu güne  büyük destek verdi. Bunun sebebi ise çalışanlarımızın müşterilerimize karşı gösterdiği yakın ilgi ve alakadır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bize güvenmeleridir. Ben öncelikle Kahramanmaraş halkına bize karşı göstermiş oldukları büyük teveccühten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Yine aynı zamanda müşterilerimizin memnun olmasını sağlayan çalışanlarıma da çok teşekkür etmek istiyorum. İnşallah bu başarımız her geçen gün sizlerin destekleri ile daha da artacaktır” dedi.

zeytur (2)

Zeytur Turizm hakkında de bilgi veren Aydın Yıkan şunları söyledi;  “ZEYTUR Turizm; 1996 yılında kurulan 02378 no’lu TÜRSAB belgesine sahip A Grubu Seyahat acentasıdır. Kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, kuruluşundan bu yana bölgemizde turizmin öncüleri arasında yer alarak başarısını kanıtlamıştır. Amacımız; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak bir yandan müşteri memnuniyetini sağlarken, bir yandan da yenilikçi ve girişimci yaklaşımımız ile bölge turizmi ve ekonomisinin gelişmesine katkı sağlamaktır.  ZEYTUR, Kahramanmaraş’ın ilk IATA Acentesi olmanın verdiği profesyonelliğiyle Yaz ve Kis Tatil Sezonlarında; Yurtiçi ve Yurtdışı Turları Otel rezervasyonları ve Turları, Kültür Turları, Okul gezileri, Yurtiçi ve Yurtdisi Uçak Biletleri, Vize işlemleri ve Münferit Is Gezileri Paketlerine kadar bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir” dedi.

zeytur (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co