Aydın, “Hedefimiz 8 -0 yapmak!”

Aydın, “Hedefimiz 8 -0 yapmak!”

DULKADİROĞLU –Kahramanmaraş Merkez Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Ali Aydın:”7 Haziran 2015 seçimlerinde Ak Partinin 8-0 yapması için gecemizi gündüzümüze kattık çalışıyoruz,” dedi.

SKM: Programları dışında kendisinde özel ziyaretlerle Ak Partinin oyunu bir oy artırmaya çalıştığını ifade eden Ali Aydın: Kahramanmaraş Gazetesi ziyaret etti.

Kahramanmaraş Gazetesi girişinde: Yazı işleri müdürümüz Bekir Doğan, Nizayi Kara, Nuri Yıldız, Deniz Doğan, Mustafa Bakıcı tarafından karşılanan Ali Aydın seçim çalışmasını anlattı.

Basın önemi büyük, basın gücünü arkasına almayan siyasi başarılı olamaz, örneğin benim Kahramanmaraş Gazetesini ziyaret haberimi internet haber sitesinde, sosyal medyada, Kahramanmaraş Gazetesinde 10 binlerce kişi okuyacak, on binlerce kişiyi bir ayda bile ziyaret edemezsiniz, gazetenin gücü inkâr edilemez” dedi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ekibinin çok güzel çalışmalar yaptığını, seçim sonrası asıl görevlerine dönerek Dulkadiroğlu ilçesine hizmet vereceklerini ifade eden Ali Aydın: “ Dostlarımızdan bir oy daha fazla istiyoruz, Dulkadiroğlu ilçesinin bu seçimden birinci ilçe olarak çıkması için çalışıyoruz,” Hedefimiz 8-0 “ ama bir oy bir oy diyerek asıl hedefimizde bir oy fazla almaktır” diye konuştu.

Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi çalışanları ile bir süre sohbet etti.

Ali Aydın (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co