Aydın Deri Mont, sezonu açtı

Aydın Deri Mont, sezonu açtı

Borsa caddesi üzerinde yerleşik: Aydın Derimont 2014-15 kış sezonuna merhaba dedi.. Çeyrek asrın tecrübesi ile Aydın Derimont yeni sezonu açtı. Sezon açılışı dolayısı ile gazetemizin sorularını cevaplayan Aydın Erkaplan, deri giysilerin modasının hiç geçmediğini belirtti. Erkaplan şunları söyledi; “ Firmamız  deri giysisinde dünya trendlerini yakından takip ederek gençlerin isteklerine uygun kıyafetler üretmeye devam ediyor. 32 yıllık tecrübemizle işimizi en güzel şekilde yapmaya devam ediyoruz. Yalnız sezon zamanlarında değil, her mevsimde kaliteyi uygun fiyata vermeye devam eden Aydın Deri Mont indirimli satışlar sayesinde müşterilerinin memnuniyetini almakta. Mont  için sezon sonu indirimler bekleniyordu, bu sıralar tam zamanı diyebiliriz.   İndirimler mayısa kadar devam edecektir. Ama aradığınız modelde ve uygun fiyatlı mont alabilmek istiyorsanız indirimleri sürekli takip etmeniz gerekiyor dedi.

Uluslararası kalitede ürünleri, uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz, müşterilerine. Kadın ve erkek giyiminde, farklı kumaş ve materyallerden çok çeşitli ürünler sunuyoruz.

Aydın Derimont deri konusunda çok iddialı. Uygun fiyatlara çok şık deri ceket ve montlar mağazamızda bulunmakta.

Aydın Derimont dediğim gibi tüm yıl boyunca uygun fiyatlarını koruyup, sezon ürünleri satacak

Erkaplan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “   2015 sonbahar kış sezonunda Aydın Derimont kadın koleksiyonunda var .Yağmurlu havalarını tadını çıkartmanız için kadın yağmurluk modelleri, mevsim geçişlerinin olmazsa olmazı diyebiliriz, kışın en sıcak ve rahat mont ve ceketleri şimdi  Kahramanmaraşlıların emrinde. Yeni sezonun en rahat koleksiyonunda biz varız diyoruz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co