Aycan, “Türkiye tarihinin en kısa vekili olacağız”

Aycan, “Türkiye tarihinin en kısa vekili olacağız”

MHP Kahramanmaraş milletvekili seçilen Oğuz Tor ile Sefer Aycan, seçim bürosunda partililerine teşekkür ettiler. Sefer Aycan: “Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kısa vekillik yapan vekilleri biz olacağız, bir yıl mı sürer, 5 ay mı sürer bilemiyorum biz seçime yeniden hazırız” dedi.

Ufuk da görülen erken genel seçim’e MHP’nin hazır olduğunu söyleyen Sefer Aycan, biz tarihe geçeceğiz, en kısa vekillik yapan vekil olacağız,”

25’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde, resmi olmayan sonuçlara göre, MHP’den Kahramanmaraş Milletvekili seçilen Fahrettin Oğuz Tor ve Sefer Aycan seçim sonuçlarını değerlendirmek için partisinin seçim koordinasyon merkezinde partilileri ile buluşarak seçim süresince yayında olan partilere teşekkür ettiler.

DSCF8539

Milletvekili Genel Seçimi’nde, resmi olmayan sonuçlara göre, MHP’den Kahramanmaraş Milletvekili seçilen Sefer Aycan, “Belki de Cumhuriyet tarihinin milletvekilliği en kısa sürecek kişileriz. Ne kadar milletvekilliği süreci içerisinde olacağız bilmiyoruz” dedi.

Aycan,  Bundan sonraki seçimlerde MHP’yi birinci parti yapmak için yola çıktıklarını söyledi. Seçimlerin ardından çıkan sonuçlara ilişkin değerlendirmede bulunan Aycan, “Belki de Cumhuriyet tarihinin milletvekilliği en kısa sürecek kişileriz. Ne kadar milletvekilliği süreci içerisinde olacağız bilmiyoruz. Bir yıl mıdır? 5 ay mıdır? Ama sayın genel başkanımın dediği gibi ne zaman olacaksa, biz erken seçime de hazırız” diye konuştu.

DSCF8515

MHP’den Kahramanmaraş Milletvekili seçilen Fahrettin Oğuz Tor ise tek partili iktidarın sona erdiğini belirtti. Seçimde her 5 kişiden birinin oyunu aldıklarını dile getiren Tor, “Bu seçimlerin tek mağlubu vardır o da AK Parti’dir. Tek galibi vardır MHP’dir. İnşallah ilerleyen dönemlerde 5 vatandaştan 2-3’ünün oyunu alacağız” dedi.

MHP İl Başkanı Süleyman Öner de partililere seçim çalışmalarında gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür etti. Herkes için adalet, yasaklarla mücadele, barış, huzur, kardeşlik ve hizmet için söz verdiklerini dile getiren Öner, “Bu vatana, bu millete, bu bayrağa ezelden ebede sevdalıyız. Bu şehirde  yaşayan ve kendisini Kahramanmaraşlı hisseden herkesin duasına ve desteğine talip olduk. Hep birlikte gecemizi gündüzümüze kattık. Çalınmadık kapı, ulaşılmadık bir karış yer bırakmamaya çalıştık. Bunları yaparken bizlere destek veren il ve ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.

DSCF8522

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co