Ateş; “Terörü yapanları ve destekleyenleri lanetliyoruz”

Ateş; “Terörü yapanları ve destekleyenleri lanetliyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş Ankara’da yapılan terör saldırısı sonrasında bir açıklama yaptı. Ateş; Yüreğimizdeki yaralar kabuk bağlamadan tekrar tekrar kanatılıyor. Ama yok, fakat yok, şu bu yok terörü yapanlar, destekleyenlerle bundan çıkar sağlayanları lanetliyoruz” dedi.

Oynanan oyun büyük. Bu ülkede kardeş kanı akıtıp halkaları birbirine düşürmek için tezgahlanan bu oyundan medet umanlar lanet olsun sie diyen Ateş açıklamasında şunları belirtti; “Halk için mücadele ettiğini iddia edip gariban halkın evlatlarını katledenler lanet olsun size. Bir hafızanızı yoklayın Suruç patlamasıyla başlayan olaylar,7 haziran seçimlerinden sonra daha önce görmediğimiz biçimde  bir hızla artan terör olayları var. Ülkede güvenlik önlemleri alması gerekenler, istihbarat toplaması gerekenler, başta muhalefet milletvekilleri ve muhaliflerin ve hatta kendi yandaşlarının telefonunu dinleyeceğine, muhalif çıkış yapanları hain ilan edeceğine, kendine biat etmeyenlerin özel görüntülerini kaydedeceğine, terör örgütlerini ve bombacıları izleseler bu katliamlar olmayacak.

Ana babaların öpmeye kıyamadığı gencecik çocuklarımızın paramparça olmuş bedenleri,. Askere gönderdiğimiz evlatlarımızın bayrağa sarılı tabutlarda gelen naaşları. Her gün 7 8 baba ocağına düşen ateş, yüreği yanan analar, Son 7 katliamda kaybettiğimiz 540 vatandaşımız, Okuluna füze düşen okullarımız ve kaybettiğimiz küçücük çocuklarımız, Neyimize lazımdı bizim Suriye ve Suriye’de kimin başkan olduğu, Niçin bu terör. Nereden başımıza bela oldu? İşte Şimdi akla gelen soru. Kim bunun sorumlusu?” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co