Ateş; ” Polislerimizin 169. Yıldönümünü kutluyorum”

Anasayfa Politika 13 Nisan 2014
Ateş; ” Polislerimizin 169. Yıldönümünü kutluyorum”
İşadamı siyasetçi, Ünal Ateş Türk Polsi Teşkilatının Kuruluşu’nun 169. Yıldönümü nedeiyle bir mesaj yayımladı.
  Ünal Ateş yaptığı yazılı açıklama ile Polis Teşkilatının 169. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak şöyle dedi:
“Dün olduğu gibi bugün de ülkeler, toplumsal huzur ve düzen için, yasa hâkimiyetini sağlamayı, insanların can ve mal güvenliklerini korumayı, öncelikli bir görev kabul etmektedirler. Hukuk devletinde her bireyin hak ve özgürlüklerinin güven altında bulundurulması öncelikli bir görevdir. Polis Teşkilatı, kanunların uygulanmasını gözetmek, kamu düzenini ve vatandaşların huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak yönünde kutsal bir görev üstlenmiştir. Polis teşkilatımız, kuşkusuz, sadece güvenliğimizi sağlamamaktadır, aynı zamanda toplumun, haklar ve sorumluluklar konusunda, bilinçlendirilmesi maksadıyla pek çok sosyal, kültürel ve eğitim faaliyetinde de bulunmaktadır.
        Emniyet Teşkilatımızın suç ve suçlularla mücadelede hukuk devleti ilkesine bağlılığı, insan hak ve özgürlüklerine saygıyı daima üstün tutarak hizmetlerini devam ettireceğine inanıyorum.Vatana, millete hizmette her türlü fedakârlığı gösteren polis teşkilatımızın, başta Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü çalışanları olmak üzere, yurt içinde yurt dışında görev yapan tüm Emniyet mensuplarımızın, 169. kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet; görevleri başındakilere ise, çalışmalarında kolaylık ve başarı diliyorum.”
Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co