Ateş: Köprülü kavşak hikayesi

Ateş: Köprülü kavşak hikayesi

CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş

KSÜ Köprülü Kavşağı yılan hikayesi !

 

SÜTÇÜ İMAM – CHP Onikişubat ilçe başkanı Ünal Ateş : Kahramanmaraş Merkez Onikişubat sınırları içinde bulunan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Külliyatı kapısında bulunan köprülü kavşağını tam bir yılan hikayesi olduğunu söyledi.

İhale sürecinin 4 yıl önce başlayan iki yıldan beri yapımı devam eden, yapılış olarak da ters bir üst geçit olan KSÜ Avşar Külliyesi girişindeki üst geçitin yapılışınında ters olduğunu söyleyen CHP Onikişubat ilçe başkanı Ünal Ateş: “ 30 Mart 2014 seçimleri öncesinde sizlerle burada basın toplantısı yapmıştım, bunlar bu kavşakları yapamazlar, bitiremezler diye söylemiştim.. Gaziantep, bunun 4-5 katı daha büyük olan köprülü kavşak, battı-çıktılı kavşakları 4-6 ay arasında yapıyor Kahramanmaraş 4 yıldan beri yapamıyor..

Bir yılda da burasını yapamazlar bitiremezler olan Kahramanmaraş’a oldu, yıllarımız boşa gitti, bakın burada zihniyet meselesi var, ülkemizdeki hükümet aynı hükümet Gaziantep de olursa 4 ayda bitiyor, Kahramanmaraş’ta olursa 4 yılda bile bitmiyor, yorum sizin ben bir şey demiyorum..” dedi.

Yılan hikayesine dönen ve hiçbir çalışmanın olmadığı KSÜ kapısı önündeki köprülü kavşak projesinin önünde basın toplantısı yapan Ünal Ateş:” Bakın bugünden sonra, belediyelerin, hükümetin yapamadığı her yarım tesis önünde basın toplantısı yaparak gündeme taşıyacağım,” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co