Ateş, “Hızlı Tren’e ne oldu ?”

Ateş, “Hızlı Tren’e ne oldu ?”

ONİKİŞUBAT- Kahramanmaraş’ın Onikişubat CHP ilçe başkanı Ünal Ateş,” Söylemlerin üzerinden 15 ay geçti bizim hızlı trene ne oldu?” diye sordu…

Tekir Mahallesinde basın toplantısı düzenleyen CHP Onikişubat ilçe başkanı Ünal Ateş,”Büyükşehir belediye başkanı adayı oldum, bize görev veriseniz 146 projemiz var bunları yapırız, dedik, vermezseniz muhalefet görevini yerine getirir belediyelerin ve hükümetin yapamadıklarını sıralarız dedik, bir yıl sabırla bekledik, elimde bir gazete var 30 mart seçimlerinden bir ay önce Kahramanmaraş’a hızlı trenin geleceğini yazıyor, aradan bu kadar zaman geçti ortada ne hızlı tren var ne de yapılan bir iş var,” dedi.

“Kahramanmaraş hızlı tren konforuna kavuşuyor , Hızlı Tren hayırlı olsun, Raylı sistem geliyor” başlıklarını yandaş gazetelerine attırarak 30 Mart öncesi seçim kazananlara soruyorum, bizim hızlı trenimize ne oldu ?

Hızlı tren olmayacağı biz biliyoruz ? Bu şehre hızlı trenin gelmesi mümkün değil, fiziki olarak da mümkün değil, Ankara Gaziantep arasında çalışacak hızlı tren için Türkoğlu ilçesine bir istasyon yapsalar biz ona da razıyız diyen Ünal Ateş: “ 30 Mart seçimlerinin üzerinden bir yıldan fazla bir zaman geçti, yapılan bir tek iş gösterin bana ? yok yapacak kimsede yok, ancak biz CHP ilçe başkanlığı olarak basın toplantıları ile sürekli bunların yapamadıklarını gündeme taşıyacağız, hakkımızı arayacağız,” diye konuştu..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co