Atayı Saygı ile anıyoruz

Atayı Saygı ile anıyoruz

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Başkan Karaküçük

Atayı Saygı ile anıyoruz

KAHRAMANMARAŞ/ kısa adı KMTSO olan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçk , Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77. Yıl dönümü sebebi ile bir mesaj yayınladı.

10 Kasım Atatürk’ü Anma günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 77.yıl dönümünde, minnet ve şükranla andıklarını ifade etti.

10 Kasım Atatürk’ü Anma günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Kemal Karaküçük, Atatürk’ün dünyanın ender yetiştirdiği eşsiz bir komutan ve dahi bir yönetici olduğunu belirterek, “Bağımsızlık karakteri, milletine ve ülkesine olan sevgisi, milli egemenlik ve demokrasi anlayışı, çağdaş uygarlık hedefleriyle yalnızca bizlerin değil, tüm dünyanın hayranlığını kazanan, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük devlet adamı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikal edişinin 77. yıldönümünde bir kez daha özlem ve rahmetle anıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün yaptığı mücadelenin, ortaya koyduğu vizyonun ne denli büyük ve çağları aşan bir görüşü içerdiğini her geçen gün daha iyi anlamakta ve ona hayranlığımız bir kat daha artmaktadır” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co