Asis İnşaat, çalışanları ile iftarda bir araya geldi

Asis İnşaat, çalışanları ile iftarda bir araya geldi

Kahramanmaraş’ta konut ihtiyacını karşılayan Asis İnşaat çalışanları ile iftarda bir araya geldi.

Asis İnşaat Onursal Başkanı Ali Cilve, Asis İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail İspir ve Asis İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Cilve İftar programına katılanları ayakta karşılayarak hoş geldiniz dediler.

İftarda bir açıklama yapan Asis İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Cilve, “Asis inşaat olarak dostlarımızla ve iş ortaklarımızla bir araya geldik. Aslında bugün sevinçli değiliz, geçtiğimiz gün İstanbul’da patlama bizi derinden üzdü. Şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaraları ise acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun. Ramazan da bir araya gelerek hem projelerimiz hakkında hem de sohbet için burada bir araya geldik. Bayramdan sonra daha hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız. Bayramdan sonra işlerin açılacağını düşünüyoruz. Hükümetimiz faiz konusundaki açıklamaları bizi umutlandırıyor.

SONY DSC

Biz konut sektöründe Kahramanmaraş’ta ilk üç firma içerisindeyiz. Hem konut sayısı, imalatı olarak hem de ödediğimiz vergiler olarak önemli bir yerdeyiz. Son beş yıldır iki şirketimiz de Kahramanmaraş’ta ilk 20’nin içinde. Yaklaşık 900 elemanımız var. Elemanlarımız ise asgari ücretin üstünde çalışıyor, yüksek ücretli çalışıyor. Kahramanmaraş’ta değer kattığımızı düşünüyoruz. Bizim sektörün desteklenmesi lazım. Bizim sektörümüzün canlı olması diğer sektörleri de harekete geçirecektir. Yatırımlar terörün engelleyeceğini düşünüyoruz.

Müşterilerimiz artık bilinçli. Eskisi gibi değil, ne istediğini, nereden nasıl alacağını biliyor. Biz bu zamana kadar 6500 konut teslim ettik ve hala da 1000’e yakın konut teslim edeceğiz. Vatandaşın ev alırken kaliteli ve sektörün içinde olan firmalardan almaları daha güvenilir olacaktır.

SONY DSC

Ortağım İsmail İsbir ile ayrılık konusu olmadı. Öyle bir düşüncemiz bile olmadı. Biz kulaktan dolma laflarla iş yapmıyoruz. Her gün sabah akşam beraberiz. Laflara sözlere bakmıyoruz çalışıyoruz” dedi.

Daha sonra Asis İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İsmail İspir ise, “Mehmet bey ile 10 yıldır ortağız. Biz kardeş gibiyiz. Asılsızca insanlar konuşuyor. Biz önümüzdeki günlerde 600 konutu 4 ayda teslim edeceğiz. Biz dedikodulara kulak asmıyoruz bizim hedefimiz çalışmak ve daha başarılı olmaktır. Biz yaptığımız konutun arkasındayız. Kaliteden ödün vermeden bu işi yaparak başarıyoruz. Buraya gelen dostlarımıza teşekkür ediyorum. Terör bizi yıldıramaz. Yatırımlar terörü bitirecektir” dedi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co