Arslanbeyçiftliği’nin içme suyu altyapısı yenileniyor

Arslanbeyçiftliği’nin içme suyu altyapısı yenileniyor

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Göksun ilçesi Arslanbeyçiftliği Mahallesinin içme suyu altyapısını tamamen yeniliyor.

Kahramanmaraş’ın Büyükşehir Belediyesi olması ile birlikte “Alt Yapıda Sorunsuz Bir Kahramanmaraş” hedefi doğrultusunda Kahramanmaraş il genelinde birçok farklı noktada içme suyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmalarına devam eden KASKİ, Göksun ilçesi Arslanbeyçiftliği mahallesinin de içme suyu alt yapısını yeniliyor.   Çalışmalar kapsamında mahallede toplam yaklaşık dört kilometre içme suyu şebekesi yapıyor.   Şebeke çalışmaların iki kilometrelik kısmı tamamlandı. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Göksun ilçesi Arslanbeyçiftliği mahallesinde içme suyu sorunun tamamen ortadan kalkması hedefleniyor.

Muhtar Ramazan LEVENT’ten Teşekkür

Göksun ilçesi Arslanbeyçiftliği Mahalle Muhtarı Ramazan Levent yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Mahallemizin içme suyu şebekesi uzun yıllar önce yapılmıştı, bu nedenle şebekede arızalanmalar ve patlamalar oluyordu. Bu da maalesef içme suyumuzun israfına ve mahallemize yetmemesine sebebiyet veriyordu. İnşallah KASKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar sonucunda mahallemizin içme suyu sıkıntısı kalmayacak. Çalışmalar için başta Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere KASKİ Genel Müdürü Mustafa UZUNLAR’a ve tüm ekibine şahsım ve mahallemizde yaşayan vatandaşlar adına gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co