Arpasatan: “Vergi Haftanızı Kutluyorum”

Arpasatan: “Vergi Haftanızı Kutluyorum”

Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya KASİAD ziyaret etti..

Arpasatan: “Vergi Haftanızı Kutluyorum,”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya  ve mesai arkadaşları 27. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında KASİAD ziyarette bulundu.

  1. yıl caddesi üzerinde bulunan KASİAD ‘a kurmayları ile gelen Vergi Dairesi başkanı İbrahim Kaya ‘yı KASİAD Yönetim kurulu Başkanımız Ali Arpasatan ve yönetimi karşıladı.

Başkan Ali Arpasatan’a  çiçek takdim eden Başkan Kaya, “Yirmiyedincisini kutlamakta olduğumuz Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında şehrimizin iş dünyası ile ilgili sivil toplum kuruluşlarından olan, Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği‘ni mesai arkadaşlarım; Grup Müdürü Aydın Sündök , Aslanbey Vergi Dairesi Müdürü Hüseyin Çetin  ve Aksu Vergi Dairesi Müdürü Beyhan Balta  ile birlikte ziyaret etmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. Amacımız hem sizleri ziyaret etmek, hem de kurumumuz ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi almaktır. Bizlere vakit ayırdığınız için arkadaşlarım ve kurumum adına teşekkür ederim. ” dedi.

vergi (8)

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Arpasatan yaptığı konuşmada; “Yirmiyedincisi idrak edilmekte olan Vergi Haftasını kutluyorum. Üyelerimizin büyük yatırımlar ile meydana getirmiş oldukları firmaların elbette ki temel felsefesi kazanç elde etmek ve istihdam yaratmaktır. Bunun sonucu olarak ta bizlere her türlü ortamı hazırlayan devletimize vergi ödemek en önemli görevimizdir. Bu vergiler ile milletin huzuru ve hizmet alması sağlanacaktır. Özgür yaşamanın temeli, güçlü devlet yapısı ile mümkündür. İşadamları olarak daima devletimizin yanında olduğumuzu, üzerimize düşen her türlü görevi seve seve yerine getireceğimizin bilinmesini isteriz.” dedi.

Ziyaret esnasında Yönetim kurulu başkan yardımcılarımız Hacı Kamil UNCU, Mehmet Cihat SEZAL ile Yönetim kurulu üyelerimiz Erol BÜYÜKDERELİ, Burak ARIKAN, Uğur TOKA, Cihangir ÇALIK, Ahmet Serkan TANRIVERDİ ve Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co