Arpasatan; “Terörü lanetleyerek kınıyoruz”

Arpasatan; “Terörü lanetleyerek kınıyoruz”

KASİAD Başkanı Ali Arpasatan;

“Terörü lanetleyerek kınıyoruz”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği KASİAD Başkanı Ali Arpasatan, geçtiğimiz Cumartesi günü Kayseri de meydana gelen terör olayını kınayarak, şehitlere Allah’tan rahmet yaralı gazilere acil şifalar diledi.

Başkan Arpasatan: “Cumartesi sabahı Kayseri’den gelen acı haberle bir kez daha derinden sarsıldık. Ülkemizin birliğine, bütünlüğüne ve beraberliğine, barış ve huzur içinde kardeşçe bir arada yaşama iradesine, güvenlik güçlerine ve sivil vatandaşlarımıza karşı, alçakça ve hunharca gerçekleştirilen bu hain terör saldırıları, hiçbir şekilde ülkemizin kaderi değildir ve olmayacaktır. Her saldırı kenetlenmemizi güçlendiriyor, öfkemizi artırıyor. Bilinmelidir ki güzel ülkemizde hepimizin yüreği toplu vurmaya başlamıştır. Bu yüzden 79 milyon insanı terörle yıldırmak mümkün olmayacaktır. Biz birbirini ve ülkesini seven, canını öne koymaktan çekinmeyen bir halkız. Türk milleti bu mücadelelerden hep galip çıkmıştır ve tüm Dünya buna şahittir. Kahramanmaraşlı Sanayici ve İşadamları olarak bu mücadelenin bir neferi olmaktan her zaman gurur duyuyoruz. Şehitlere Allah’ tan rahmet, yaralılara şifa, Türk milletine başsağlığı diliyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co