Arazi toplulaştırma paket programları uygulama semineri düzenlendi

Arazi toplulaştırma paket programları uygulama semineri düzenlendi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Biyosistem Öğrenci Topluluğu tarafından “Arazi Toplulaştırma Paket Programları Uygulama Semineri” düzenlendi.

19-21 Nisan 2017 tarihleri arasında Ziraat Fakültesi Bilgisayar laboratuvarında gerçekleştirilen seminer kapsamında örnek proje uygulamaları yapıldı. Seminerde Nettop ve Litop paket programları, uygulamalı olarak öğrencilere aktarıldı.

KSÜ Biyoistem Öğrenci Topluluğu Akademik Danışmanı ve Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Değirmenci koordinatörlüğünde gerçekleştirilen bu etkinliğe, Atalay Harita Mühendisliği İnşaat Emlak Turizm Maden Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Cura ve proje mühendisleri Rengin Tonçer ile Ünal Mengüşlü katıldı.

“Üniversitemizin kuruluşunun 25. yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğe, Biyosistem Mühendisliği 4. sınıf öğrencileri ve lisans öğrencileri büyük bir istekle katıldı ve proje uygulama semineri başarı ile tamamlandı.” diyen Biyosistem Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Değirmenci, “Etkinliğimize katkılarından dolayı başta KSÜ Rektörlüğüne, Ziraat Fakültesi Dekanlığına, Sağlık Kültür ve Spor Daire başkanlığına ve Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şube başkanlığına teşekkür ederiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co