Aras; “Yeniliklerimizle bizi tanıyacaklar”

Aras; “Yeniliklerimizle bizi tanıyacaklar”

14. Bölge Kahramanmaraş Eczacılar Odası Başkanı Bahtiyar Murat Aras;

“Yeniliklerimizle bizi tanıyacaklar”

KAHRAMANMARAŞ- 14. Bölge Kahramanmaraş Eczacılar Odası Başkanı Bahtiyar Murat Aras ve yönetimine haftalık gazetelerin temsilcileri hayırlı olsun ziyaretine gitti.

Başkan Aras:  “Faaliyetlerimizle Oda olarak ilklere imza atacağız ve yerel sorunlara da eğilip şehrimizin gelişmesi adına katkı sağlayacağız” dedi.

Haftalık gazete sahipleri, geçtiğimiz günlerde seçimi yapılan 14. Bölge Kahramanmaraş Eczacılar Odası Başkanlığına seçilen Bahtiyar Murat Aras’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden basın dostu Başkan Bahtiyar Murat Aras, teşekkür ederek, oda olarak basın mensupları ile sık sık bir araya geleceklerini, yerel sorunlara da hassasiyetle eğileceklerini söyledi.

Türkiye’de en önemli yere sahip bir sivil toplum örgütü olduklarını vurgulayan Aras; “Oda üyelerimizin sorunlarının yanı sıra genel anlamda da Kahramanmaraş’ın sorunlarına da eğilip, fikrimizi beyan edip, çözümler üreteceğiz. Oda faaliyetlerimizi sosyal ve kültürel etkinliklerle de pekiştireceğiz” dedi.

Aras: “Yönetim kurulu üyelerimizle yeni şeyler yapacağız” diyen Aras, İlçelerde de yönetim kurulu toplantıları yapacaklarını, böylelikle ilçede hizmet veren eczacıların sorunlarını yerinde tespit edeceklerini söyledi.

arasziya (3)

İlk yönetim kurulu toplantısını önümüzdeki hafta Salı Günü Elbistan İlçesinde gerçekleştirecekleri bilgisini veren Aras; “Bu güne kadar ilçelerimizde böyle bir çalışma yapılmamış. Oradaki meslektaşlarımız da bizim üyelerimiz. Sıkıntıları yerinde dinleyeceğiz. Hastanelere gidip, işleyişi takip edeceğiz. Varsa sorun yerinde görerek ilgili makamlara ileteceğiz. Neticede sağlık alanında doktorlar ve eczacılar birlikte hizmet veriyorlar. Koordineli çalışılırsa vatandaşa daha iyi hizmet sunulur.

Bir diğer önemli hizmet ise; her gün bir yönetim kurulu üyesi arkadaşımız odamızda nöbetçi olarak kalacak. Böylelikle odaya gelen eczacı arkadaşlarımız, beklemeden işini halledip, eczanesine dönecek” dedi.

Aynı zamanda basının önemine değinerek,  bir basın birimi kuracaklarını söyleyen Aras; “Söylemlerimiz, faaliyetlerimiz basında yer alacak. Basın mensupları ile sık sık bir araya geleceğiz. Ve bir arşiv oluşturacağız. Neler söyledik, neler yaptık, neler sunduk hepsini kayıt altına alacağız” dedi.

Oda üyelerinin memnuniyeti ve Kahramanmaraş’ın gelişmesi adına özveri ile çalışacaklarını önemle vurgulayan Aras; “Güzel işlere imza atacağız ve kendimizi en iyi şekilde ifade ederek, çok aktif bir oda haline geleceğiz” diye konuştu.

Gazeteciler Bekir Doğan, Neşe Yıldızhan, Adem Gemci, Halil Hınaz ve İsmail Koyuncu da Başkan Aras’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, görevinde başarılar dilediler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co