Aras: “Kaldığımız yerden devam”

Aras: “Kaldığımız yerden devam”

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Eczacı Odası olağan Genel Kurulunun ardından tekrar Başkanlığa seçilen Bahtiyar Murat Aras, bugün mazbatasını aldı ve ilk Yönetim Kurulu Toplantısını yaptı.

Eczacı Odası Başkanı B. Murat Aras, Yönetim Kurulu Toplantı öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamasında, seçim neticesinde sorumluluğunun daha da arttığını söyledi.

Yönetim Kurulunu da tebrik eden Başkan Aras: “Bugün mazbatamızı aldık ve ilk yönetim kurulu toplamızı yapacağız. Bu toplantımızda görev dağılımımızı yapacağız.

Özellikle Divan Başkanlığımızı yapan sevgili büyüğümüz Mustafa Kabalcı’yateşekkür ediyorum. Tarafsız bir Divanlığı Başkanlığı yaptı. Seçimin huzur içerisinde sağladı.

240’a 115 oy dağılımı ile seçimi kazandık. Bu netice, kıymetli meslektaşlarımızın son iki yıl boyunca yapılan çalışmaları takdir ettiğini gösteriyor. Bu muhteşem bir netice. Ayrıca bu netice, beraberinde bana çok daha büyük bir sorumluluk tevdi etti.

Baştan beri söylediğimiz gibi Kahramanmaraş Eczacı Odası 374 eczacımızın tamamının odasıdır. Tamamını kucaklamaya ve hep birlikte çalışmaya talibiz diye söylemiştik. Aynı doğrultuda Kahramanmaraş Eczacı Odasını Türkiye’nin en başarılı ve en aktif, en çalışkan, sağlık ve ilaç politikalarında en çok sözü dinlenen bir oda haline getirmek amacıyla çıktığımız bu yolda azimle çalışmaya devam edeceğiz. Bu bizim birinci önceliğimizdir.

Oda olarak elbette yerelde yapmamız gereken bütün işleri de nizam düzen doğrultusunda yapacağız ancak Türkiye’de de alanımızla ilgili her konuda söz sahibi olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co