Anne Dünyası Mağazalar Zinciri 12.  Showroom Mağazası’nı Kahramanmaraş’ta açtı

      Anne Dünyası Mağazalar Zinciri 12.  Showroom Mağazası’nı Kahramanmaraş’ta açtı

Anne Dünyası Mağazalar Zinciri ortaklarından  Nurettin Yılmaz, Genel Koordinatör Adem Şahin, Kahramanmaraş Mağaza Müdürü Engin Ergük tarafından yapılan açılışa çok sayıda kişi katıldı.

SONY DSC

Açılışta  gazetemize bir açıklama yapan Nurettin Yılmaz ; “Anne Dünyası kurumu 5 yıl önce kurulmuş bir tekstil firmasıdır. Konsepti sadece eşarp, şal ve aksesuar bazlı olarak tekelleşmeye dönüştü. Bu showroom olarak 12. Mağaza, cornerve  köşe olarak ta 27. Mağaza oluyor. 15 tane corner, 12 tane showroom olarak toplamda 27 mağaza ile hizmet veriyor. Gelecekteki hedefimiz mağazaların sürekli devam ettirmek. Ayda en düşük rakamla 1 yada 2 gibi artırarak yükselmeyi düşünüyoruz.

SONY DSC

Neden Kahramanmaraş’ı seçtik; “Önümüzdeki 10 ilden seçenekler arasında Kahramanmaraş biraz daha sıcak geldi ve açılış yoklamasında ilk sıraya oturttuk” dedi.

SONY DSC

Yılmaz Anne Dünyası olarak kampanyalar hakkında şu açıklamalarda bulundu; “Vatandaşa açılışımıza özel olarak çeşitli kampanyalar var. Ama ana arter de mağaza adetlerimizin yüksek olumundan dolayı satın almalarımızın çok yüksek ve donanımlı olmasından dolayı tüm almış olduğumuz avantajların tamamını para sektörüne yöneltiyoruz. Almış olduğumuz avantajların tamamını almakla beraber halk bu işten faydalansın adına fiyatlarımızı bu şekilde geri çektik.

SONY DSC

Maraş halkı Sadece gelip görsünler, kendileri karar versinler. Mağazamızda Türkiye’ nin en seçkin 150 Marka üzerinde bir teşkilatlanmamız vardır” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co