AMAN DİKKAT!

AMAN DİKKAT!

15 Temmuz darbe girişiminde muvaffak olamayan üst akılın piyonları, yine üst akıl kontrolünde Türkiye’de etnik çatışma çıkartma peşindeler, asil milletin birliğinden ürken soysuzlar FETÖ/PDY örgütünün darbe girişiminde, aziz milletten Osmanlı tokadı yiyerek neye uğradığını şaşırdılar.

Cennet vatanımızı esir almak isteyen hainler Bitlis, Van Elâzığ’daki olaylarla halkı birbirine düşman etme teşebbüsleri, hain planlarının bir bölümüdür. Son Gaziantep’teki çoğu kadın ve çocukların bulunduğu kına gecesinde acımasız katliamda gösteriyor ki darbe girişimindeki başarısızlığın hunharca dışa yansımasıdır.

Gaziantep’teki saldırının diğer bir acımazlığı ise çocukların intihar eyleminde kullanılmasıdır. 12 yaşındaki bir çocuğu canlı bomba olarak kullanan alçaklar düğün evini cenaze evine çevirdiler, bu olaylar 15 Temmuz un devamıdır.

Türkiye’nin büyümesi, bölgede söz sahibi konumuna gelmesinden korkan üst akıl PKK terör örgütü ile alçakça katliamlar yaptırdılar, Kürt savunuculuğu adı altında Kürt halkını kullanmak istediler 40 yıl bu oyunlarının peşinde koştular, ne ocaklar söndürdüler, ne anaların, eşlerin evlatların yüreğine kor ateş düşürdüler. PKK terör örgütü ile başarı elde edemeyeceğini anlayan üst akıl FETÖ/PDY terör örgütü ile Türkiye’yi esir almak istediler, çok şükür Allah-ü Teâlâ planlarını bozdu. Milletin kenetlenmesi darbe girişimini etkisiz hale getirdi.

Terör örgütleri, boş durmayarak, ülkede her yapılan hizmetlere gölge düşürmek için her türlü alçaklığı yapacaklardır. Biz birliğimizi ne kadar sağlam, samimi temellere inşa edebilirsek, işte o zaman terörü psikolojik olarak çökerttik demektir.

Aman! Dikkatli olalım üst akılın emrindeki terör örgütleri ile Türkiye’de yeni bir çatışma adımını oluşturmaya çalışıyorlar, o alçak terör örgütleri ne yaparlarsa yapsınlar, her alçakça saldırılarında aziz milletin daha da kenetlendiğini göreceklerdir. O şanlı tarihi yazanların “Osmanlının”  evlatları uyandı. Topyekûn bir milletin uyanışı karşısında tüm terör örgütleri hüsrana uğrayacaklardır. Yeter ki; yekvücut olma ruhunu canlı tutalım. Rehavete kapılma yok. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadeleri doğrultusunda “15 Temmuzda olduğu gibi el ele, omuz omuza terör örgütlerinin üzerine gideceğiz” diyen Erdoğan vatandaşların en küçük şüphe oluşturanları güvenlik güçlerine bildirmelerini istedi.

Milletin dayanışmasını çeşitli yollarla sabote etmek isteyenlere karşı 15 Temmuzdaki birlik ruhu ile yeni kapıdaki milyonların kenetlenme şuuru idrakiyle Bayrağımızı indirtmeyeceğiz, ezanları susturtmayacağız.

Tüm terör örgütleri bu necip milletten gereken cevabı alacaktır.

Gaziantep’te 12 yaşındaki bir çocuğu canlı bomba yaparak, alçakça eylemini gerçekleştiren zihniyeti lanetliyor, çoğu çocuk ve kadından oluşan elliyi aşkın şehitlerimizi rahmetle anıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Allah-ü Teâlâ yar ve yardımcımız olsun.

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co