Alperen, “Ülkemize ihanet edenler bedelini ağır öder”

Alperen, “Ülkemize ihanet edenler bedelini ağır öder”

Tebessüm Eğitim Kültür Çevre ve Dayanışma Derneği tarafından teröre ve teröre destek verenlere lanet açıklaması yapıldı.

Terörü destekleyenleri lanetleyen Tebessüm Eğitim Kültür Çevre ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Cevdet Alperen, “Ülkemizin zor zamanlarında, Devletimizi zora sokan hainlerin tez zamanda cezası verilmelidir. Bu ülke kolay elde edilmedi. Çanakkale’de, Sarıkamış’ta, Kahramanmaraş’ta ve Anadolu’nun birçok köşesinde ecdadımız oluk oluk kan akıttı” değerlendirmesi yaptıktan sonra, açıklamasına şöyle devam etti: “Ecdadımızın bize emanet bıraktığı bu toprakları kanımız pahasına da olsa kimseye yedirtmeyiz. Devletimize sahip çıkıyoruz. Bir ülke toprakları üzerinde devletten büyük Allah vardır. Başka güç tanımayız. En büyük güç, evvel Allah, sonra devlettir. Ona paralel bir yapılanmayı, mafyayı, başka kuvvetleri tanımayız. Hele ki bir terör örgütünü, emperyalizmin uşaklarını, ülkemizin bağımsızlığına kasteden devletleri hiç tanımayız.

Bir kısım sözde profesörler, sözde ilim adamı, sözde akademisyenler PKK ya destek bildirisi yayınlamışlar. Onları şiddetle lanetliyoruz. Bu ihanetlerinin bedeli olarak derhal devlet kadrolarından çıkartılmalıdır. Maaş aldığı devlete katil diyorsa bir zihniyet daha bunun ötesi berisi kalmamıştır.

Bu bir siyasi görüş değildir. Doğrudan doğruya devlete başkaldırıdır. O bakımdan, en azından bunlara verilen maaşlar kesilmelidir.

Almanya da bir okulda çalışan adam Almanya Devletine katil derse ona ne yaparlar? İngiltere’de, ABD’de bir okulda görev yapan adam, devletine katil derse ona ne yaparlar?

Bizde onu yapalım. Bilhassa AB devletlerini baz alalım. Çünkü orada sözde insan hakları mahkemeleri var. Onlara bir şey yaparsanız hemen insan hakları mahkemelerine koşarlar.

Devletimizin birliğine, bütünlüğüne zarar vermek isteyen her türlü haşarata karşı devletimizin yanındayız.

Bu anlamda Doğuda bazı şehirlerimizde terör estiren PKK, IŞID, PYD, HDP gibi terör örgütlerinin başı ezilmelidir. Bunlara destek veren kamu kurum ve kuruluşlarından maaş alanlar görevden yasal ölçülerde çıkartılmalıdır.

Bu ülke yıkılmak için kurulmadı. Kim yıkmaya kalkarsa karşısında şanlı tarihinden güç alan büyük Türk milletini bulacaktır. Bin yıldan beri İslam’ın sancaktarlığını yapan bu millete ihanet edenler bunun bedelini ağır öderler” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co