Alperen, “Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum”

Alperen, “Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum”

Tebessüm Eğitim, Kültür, Çevre ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Alperen, Ramazan Bayramı ile ilgili mesajında tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Alperen, “Ramazan ayını daha idrak etmenin sevinci içindeyiz. Ancak bu ay içinde de şehitler verdik. İstanbul Havalimanında terörün çirkin yüzünü bir daha gördük. 40’dan fazla vatandaşımız şehit oldu.  Vicdansız, hain insanların hangi düşünce ile halkın içine canlı bomba koyup patlattıkları akıl alır gibi değil. Bu bomba düzeneklerini kuranlar insanlıktan nasibini kesinlikle almamışlardır.

Bayram kutlaması vesilesi ile bu terör odaklarını yöneten devlet ve lobileri bir daha şiddetle lanetliyoruz.

Ülkemiz üzerinde art niyetli planlar kurup devleti zayıflatmak ve muhtaç duruma sokmak isteyenleri de dikkatle takip etmekteyiz. Sivil toplum kuruluşu olarak tüm müntesiplerimizle devletimize, bayrağımıza, milletimize ve vatanımıza uzanan elleri kıran Türk Ordusunun yanındayız. Her zaman hazır ve nazır bir şekilde bekliyoruz.

Bu vesile ile başta Türkiye devleti sınırlarında yaşayan Müslüman Türk İnsanı olmak üzere, tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını tebrik eder; ülkemize ve insanlık ailesine hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co