Alperen “Bayrağımıza uzanan eller kırılsın”

Alperen “Bayrağımıza uzanan eller kırılsın”

Tebessüm Derneği Genel Başkanı Cevdet Alperen “Bayrağımıza uzanan eller kırılsın”

Merkezi Kahramanmaraş ‘ta bulunan Tebessüm Derneği genel başkanı Cevdet Alperen :” Kirli oyunlara gelmeyelim , bayrağımıza uzanan eller kırılsın, Bayrak bir ülkenin namursudur,” dedi.

Tebessüm eğitim  kültür çevre ve dayanişma derneğinden  bayrak açiklamasi .  Dernek  genel başkani cevdet alperen tarafindan yapilan basin açiklamasi şöyle :

” diyarbakir’in  lice ilçesinde  ordu karargahinda ki türk bayrağinin indirilmesini ve etkisiz kalinmasini  kiniyoruz. Bayrak milletimizin   bağimsizlik sembolüdür.  Ona uzanan  eller   kirilmalidir. Dünyanin hiç bir ülkesi  buna müsade etmez.  Biz de müsade etmemeliyiz. Biz bağimsizliğimizi  büyük mücadele sonucun da elde etmiş bir milletiz.

kahramanmaraş ‘ta kaleden  bayrak  indirildiği için cuma namazi kilmadi bizim ecdadimiz. Çünkü hürriyeti olmayan bir yerde cuma namazi kilinmaz dedi kahramanmaraş’li.

bizim bu ülkede yaşama sevincimizin umdelerinden biride bayrağimizdir.bizim için devletimiz,vatanimiz,bayrağimiz ve manevi değerlerimiz yaşama nedenimizdir.

kim olursa olsun . Bu densizliği yapanlara gereken ceza ibreti alem için verilmelidir. Siz gidin de abd  bayrağini indirin bakalim. Sizi o anda  öldürürler. Bayrak bizim özgürlüğümüzün sembolüdür.

şair ne diyor :

Bayraklari bayrak yapan üstündeki kandir.

Toprak , eğer uğrunda ölen varsa vatandir.

evet bayrak bizim üzerimizde ki kandir. Bu kan toprağa akmadan bizim bayrağimizi kimse indirmeye  cesaret edemez. Cezasi aninda verilmelidir. Hatta derhal meclisten bir yasa çikartilmali. Türkiye cumhuriyeti devletinin ay yildizli bayrağini gönderden indirmeye tevessül edenler  için güvenlik güçlerine vur emri verilmelidir.,

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co