Alp Asistanlık’ın 2. şubesi açıldı

Alp Asistanlık’ın 2. şubesi açıldı

2013’de Gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet göstermeye Başlayan Kahramanmaraş’ın tanınmış Emlak- İnşaat geçtiğimiz günlerde 2. Şubesini Necip Fazıl Mahallesi Alpaslan Türkeş Bulvarı Palmiye Apartmanı altında açtı.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Uğur Dilipak, MHP il Başkanı Süleyman Öner, Ak Parti Onikişubat ilçe Başkanı Fırat Görgel, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Cemal Tanrıverdi, Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Kaplan, K.Maraş Belediyesi Özel Kalem Müdürü Abdurrahman Bağcı, K.Maraş Onikişubat Ülkü Ocakları Başkanı Ertuğrul Tiyek, K.Maraş Onikişubat Ülkü Ocakları 2. Başkanı Kürşat Önal, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Ardıç tarafından açıldı.

alp (9)

Alp Asistanlık-Emlak-İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Alp Eren Önal firma hakkında şunları belirtti; “Kahramanmaraş’ta gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden birisiyiz. Nitelikli perakende, ofis, konut alım-satım ve kiralama alanlarının yanı sıra ev ve iş yerlerinin inşa ve geliştirme çalışmalarında bulunuyoruz. Geliştirmekte olduğumuz projelere ilave olarak, şirketin aktif bir şekilde gelir getiren gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföyü de mevcut. Alp Asistanlık-Emlak-İnşaat, olarak en doğru yatırıma en uygun fiyata sahip olmak isteyen müşterilerimize hizmet veren ve kurumsal kimliğini çok kısa sürede tamamlayarak emin adımlarla yeni hedeflerine doğru ilerliyoruz.    Emlak alım-satım, kiralama ve inşaat alanlarında hizmet veren Alp Asistanlık-Emlak-İnşaat bugüne kadar binlerce kişiyi Evlendirerek onlara en doğru yatırım seçeneğini sunmuştur” dedi.

alp (3)

Eren; “Alp Asistanlık-Emlak-İnşaat Gayrimenkul sektöründe yıllara dayanan bir tecrübemiz var. Değerleme, danışmanlık, en iyi kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları konularında, dünya standartlarında bağımsız, tarafsız, bilimsel hizmet veriyoruz. Profesyonel satış danışmanları ve kurumsal kimliğiyle her zaman doğru yatırımı gerçekleştirmek isteyen Kahramanmaraş halkına hizmet veriyoruz. Firmamız bugün yeni yerine taşınmanın mutluğunu yaşamaktadır. Hedeflerini hızla gerçekleştiren firmamıza ait 2. Şubemizde değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyarım” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co