Alnının Çatından Vurmalıydı

Alnının Çatından Vurmalıydı

‘Alnının çatından vurulmalıydı’

Bir hain- Baryağımızı indirdi.. siyasiler ise halen konuşuyorlar.. peki o hain Devlet Bahçelinin söylediği gibi ‘Alnının çatından vurulmalıydı’ vurulsaydı Türkiye de neler olur du ? vurulsamı iyi vurulmadığımı iyi oldu !..

Bir vatan haini çıkıyor : Ankara da bayrağımızı yakıyor, Bir vatan haini çıkıyor, Diyarbakır da bayrağımızı indiriyor..! Devlet nerede ? “gereği yapılıyor”

Siyasilere malzeme çıkıyor konuşmaya devam :

CHP Lideri Kemal Kılıçtaroğlu : “ Türk bayrağını indiren bir hareketi asla ve asla kabul edemeyiz. O bayrak hepimizin ortak paydasıdır. Bayrağımıza el uzatan haindir,”

“Bayrak üzerinden siyaset yapılmaz. O bayrağın kırmızı renginde dedelerimizin kanı vardır, diye ilave de eden Sayın Kılıçtaroğlu , Bahçeli gibi net ortaya öneri de koymuyor..

“Bayrağı indireceksin sonra siyaset yapacaksın. Bu olmaz. Bayrak kutsaldır ona el uzatan haindir, şerefsizdir,” güzel de çaresi nedir Sayın Kılıçtaroğlu ?

Kılıçdaroğlu : Recep Tayyip Erdoğan’ın bu konuda çıkıp konuşmasını bekliyorum. gerçi her türlü milliyetçiliği ayaklar altına almıştı ama bayrak konusunda ne diyecek merak ediyorum,” Başbakan Erdoğan da Trabzon dan yanıt veriyor..

Kılıçtaroğlu : “ Bayrağın indirilmesine tahammül edemeyiz.

Türkiye de tartışamıyacağımız iki konu var: Bayrak, Vatan’ın bütünlüğü..

Bir süreç yaşanıyor ama kimse neler olduğunu bilmiyor. Masanın bir ucunda Recep Tayyip Erdoğan bir tarafında Öcalan var,” diyen CHP Lideri Kemal Kılıçtaroğlu böyle söylüyor.. konuşuyor..

‘Alnının çatından vurulmalıydı’

MHP Lideri Devlet Bahçeli, PKK Lideri Öcalan’a hakaretler savurarak, Öcalan ile devlet yetkilileri arasında yapılan görüşmeleri ise “ihanet” olarak değerlendirdi. Diyarbakır’da katledilen iki Kürt gencini “PKK’li olmakla” suçlayan ve bunun üzerinden de öldürülmelerini meşru göstermeye çalışan Bahçeli, indirilen bayrak üzerinden hakaretler savurdu. O kişi vurulması gerekirdi..

‘Alnının çatından vurulmalıydı’

Bahçeli, bayrak direğine çıkan gencin alnının ortasından vurulması gerektiğini belirterek, “Bu haktır, hukuktur, mahşeri vicdanın şaşmaz adaletidir. Kıbrıs’ta yapılan gibi” dedi. “Batsın böyle barış, batısın böyle çözüm. Kahrolsun sizin süreç fitneniz!” diyen Bahçeli, AKP hükümetinin kolluk kuvvetlerinin elini kolunu bağladığını savunarak, daha fazla şiddet ve ölüm istediğini dile getirmiş oldu. Lice’de yaşanan katliam protestolarını değinen Bahçeli, protesto gösterilerini ise “terörist gösteriler” olarak nitelendirdi.

Bayrak indirme olayı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan : Trabzon dan cevap verdi..

Diyarbakır’da bayrağımız indirildi. Bunun hesabını soracağız soruyoruz. İdari soruşturmalar devam ediyor. O hainin ipini tutanların araştırılması devam diyor. Ancak, asıl önemli olan şu. Bakın diyorlar ki, alnının ortasından vurup indireceksin.

“BAHÇELİ’YE SORMAK LAZIM…”

Kim o? Bahçeli diyor bunu. Bahçeli’ye sormak lazım. Ya sen acaba hayatında şu Diyarbakır’a kaç defa gittin ya? Ya buralar Türkiye tek vatan dediğimiz bizim topraklarımız değil mi? Niye gitmiyorsun? Gidemez, gidemez neden? Bu iş yürek işi yürek.

“O HAİNİN CESEDİ ÜZERİNDEN YENİ BİR TAHRİK KAMPANYASI BAŞLATILACAKTI”

Erdoğan: “ Kalkıyor diyor ki, alnının ortasından vuracaksın. Bakın o bayrağa saldıran hain vurulsaydı, doğu ve Güneydoğu’da o hainin cesedi üzerinden yeni bir tahrik kampanyası başlatılacaktı. O hain vurulmadı. İkinci senaryoyu devreye aldılar. Şehirlerimizde gençlerimizi sokağa dökmek için tahrikler başlatıldı. Niye? Çünkü bunların her zaman bayrak derdi yok. Ama bizim var,” diye konuştu..

Bayrağı indiren hain ve şerefsizin arkasında kim var bu ortaya çıkarılsın güzel bir şey demiyoruz seviniriz..

Ama Yüzleri maskeli kişiler : İstanbul da belediye otobüsü yakıyor, vatandaşın camını çerçevesinini indiriyor, polisimizi yakmaya çalışıyor bizde eli kolu bağlı duruyorsak burada bir sakatlık vardır..

Vatandaş: bu hainleri ‘Alnının çatından vurulmalıydı’nız bu işi bize bıraktınız biz vuracağız diye silah’a sarılırsa işte o gün iç savaş çıkar..! Türkiye bu yöne gidiyor..

Sabrın bir sınırı vardır.. insanların dayanma gücü vardır.. Hainlere bu kadar serbestlik verilirse , bunların cezasını halk vermeye kalktığı gün kara gün olacaktır..

Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: “ Biz artık hainlerin karşısında devletimizi görmek istiyoruz, vatandaş sabırla bekliyor, bir gün sazı eline alırsa Türküyü başka türlü türkü söyler o zaman da iş işten çoktan geçmiş olur..

1919-1920  Milli mücadelesinde ki gibi..

Biz devletimizi istiyoruz, huzur istiyoruz..vatandaşın mal ve can güvenliğini istiyoruz.. “eşkıya yakalanmaz vurulur öldürülür,”

Eşkiyanın tutuklusu olmaz !.. ölüsü olur !..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co