Almanya önce aynaya bak !..

Almanya önce aynaya bak !..

ALMANYA ÖNCE AYNAYA BAK…

Almanya kendi tarihine bakmadan, güçlenen Türkiye’nin itibarını zedelemek için akıl hocalarının da etkisinde kalarak sözde “Ermeni soykırım tasarısını” federal meclisinde kabul ederek gerçek yüzünü göstermiştir. Almanya bu tavrı ile Türkiye gibi bir dostu rencide etmiştir.

Kendi tarihine bakmadan Türkiye’yi soy kırımla suçlaması “abesle iştigaldir” net ifadeyle; dostluk görünümü altında yaptığı gizli hainliktir. İkinci hainlik ise Almanya da yaşayan üç milyon Türk’ün desteğini alarak milletvekili olan sekiz Türk vatandaşı milletvekillerinin “Ermeni soykırımı” gibi asılız karara kabul oyu vermeleridir. İşte bu bizi derinden üzdüğü gibi bu milletvekillerine destek vererek meclise gönderen üç milyon Türk; can evinden vurulmuştur.

Ey! Hainler sizi tertemiz oyları ile bulunduğunuz makama gönderen soydaşlarınıza bunu nasıl yaptınız. Siz Alman meclisinin gururu oldunuz ancak onurunuzu koruyamadınız. Türk gibi dik duramadınız, bu asılsız iddiaya alet oldunuz.

Yazıklar olsun. Soydaşlarınıza bundan daha büyük hainlik yapamazdınız ve yaptınız. Tarih sizi affetmeyecek. Almanya sizi de Türkiye affetmeyecek. “ Ermeni soy kırımı” gibi zerre kadar haklılık payı bulunmayan bir oyuna alet oldunuz.  Üst akıllarınızın oyununa geldiniz.

Ey! Merkel oylamada bulunmamanız sizi bu ayıbınızdan kurtarmaz, bu oyunlar bayatladı, ben yokken bu karar alındı gibi bir savunma yapamazsınız, samimi değilsiniz, ayrıca siz önce aynaya bir bakın ne göreceksiniz? Nabibya katliamını görürsünüz, holokost’u görürsünüz gaz odalarında yakılan Yahudileri görürsünüz. İşte sizin tarihiniz geçmişiniz. Siz ne soy kırımından bahsediyorsunuz?

Bizim şanlı tarihimiz; adalet, merhamet, hoşgörü ile doludur. Türkiye’de yüz bin civarında Ermeni yaşıyor, yarısı Türk vatandaşı olmuş, gel de o insanların mutluluğunu gör. Soykırım deyince ilk akla gelen ülke Almanya’dır Hitler liderliğinde tarihin en büyük soykırımının sahibisiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan her zaman” Ermeni soykırımı” yalanına alet olan ülkelere ve dünya ya haykırmıştır “gelin arşivleri açalım” bu davet hiçbir zaman kabul görmedi, görmezde çünkü hiçbir şey bulamazlar rezil olup giderler.

Türkiye yekvücut Almanya’nın bu kararına karşı çıkmalıdır. Almanya’nın bu kararına geri adım attıracak güçlü iradesi vardır.

Eskiden gurbetçilerimiz Alamanya derlerdi.

Ey! Alamanya Türkiye’den bu asılsız iddialarla bir şey alamazsınız. Dost ve müttefik ülkeye yaptığınız hainlikle kalırsınız.

Duydun mu sesimizi?

Sen Türkiye’den bir şey alaman ya!…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co