ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

 

Siyonist İsrail’in emellerini ve haçlı zihniyetinin dip diri olduğunu, yıllardır yazarım. İnanmayanlar, algı operasyonu yaptığımı iddia edenler bile oldu. Şimdi bölgemizde ikinci İsrail’i kurma girişimleri başladı. Keşke yanılsaydım, ancak şu da bilinmeli, batı ve siyonizmin hesabı Bağdat’tan dönecektir, buna da inanın. İşte buraya da yazıyorum.

Şimdi biraz gerilere gidelim.  “ABD, 1991 Körfez Savaşlarını başlatırken, İsrail yeni Ortadoğu senaryosunu çizdi. İsrail’in yeni planında fikir babası İsrail Shahak idi, senaryo yazarı da Oded Yınon.  Projeye göre “Tüm Arap devletleri daha küçük parçalara bölünecek. Irak’ta, üç büyük şehir etrafında üç (veya daha fazla) eyalet var olacaktır: Basra, Bağdat ve Musul ve güneydeki Şii bölgeler Sünni ve Kürt kuzeyden ayrılacaktır”

Açalım isterseniz “Kerkük-Musul ve Arabistan petrollerinin Akdeniz’e İsrail denetiminde açılması PENTAGON PROJESİ. ABD-İsrail- Barzani Petrol Projeleri var. Kerkük-Hayfa ve Musul- Hayfa petrol boru hatları çalışır durumda değil. Temaslar, ABD’nin onayı ile İsrail tarafından sürdürülüyor. Bu petrol boru hatları tamir edildiğinde, İsrail’in Hayfa Limanı’na günde 5 milyon varil petrol taşıyacaklar. Bu hatlar devreye girerse Kerkük-Yumurtalık petrol boru hattının HAYATİLİĞİnin bitirilmesi oyunları var.

Suudi petrollerini Akdeniz’e taşımak için, ABD-İsrail’in Trans-Arabistan (TAP) petrol boru hattının, bir ucu Lübnan’a, bir ucu da İsrail’in işgali altındaki Golan Tepeleri’nden Hayfa’ya gidiyor.Bu hattın onarılması kapalı kapılar ardında sürüyor.(Kaynak: Bületnt Erandaç(Takvim)

 

OYUNU BOZACAĞIZ

Evet, onlar 50 yıllık, 25 yıllık uzak ve yakın projeler yapıyor ancak bir elde onların oyununu bozuyor. Gördüğüm şu ki; “Suriye’de de bir veya birden fazla terör devleti kurulmasına izin vermeyeceğiz. Öyle PKK- YPG orada devlet kuracakmış, bunlar sadece kuru birer rüya. Bir kere söylüyorum. Türkiyemiz, El-Bab’ı kontrol eder, Afrini’de ve  ABD-İsrail korıdorunu da engeller. Buna millet olarak inancımız tamdır. Elhamdürillah!

Afrin kılıcıyla ikinci nokta kontrola alnırsa,PKK’nın kontrolundaki Afrin’in güneyinden bay-pas yapma planlarına düğüm atılacak. KUZEY SURİYE’DE PKK-YPG TERÖR DEVLETÇİĞİ ASLA KURDURULMAYACAK”

Büyük Şeytan kurduğu oyunların birbir bozulduğunu görünce, şaşırmış görünüyor. Çünkü biri geliyor, biri dönüyor.

Dön babam dön, daha çok dönersiniz. Çünkü bu milletin artık gözü açıldı.

 

SOĞUK SAVAŞ BİTMEDİ

Aslında soğuk savaş döneminden beri Peşmergebaşının ailesinin özellikle İsrail, İngiltere ve ABD ile çok yakın ve kirli ilişkileri vardı. İsrail gizli servisi Mossad, Barzani’nin partisi I-KDP ve Talabani’nin partisi KYB ile iç içiçeydi.

Baba “Mustafa Barzani, şimdi oğlu Mesud Barzani torunu Neçirvan Barzani ve diğerleri sık sık İsrail’i ziyaret ederler. Çok sayıda İsrailli uzman, Mossad ajanı, Kürt devletinin kurulması için yıllardır maşaları Barzani’ye lojistik destek vermektedir.

Mustafa Barzani 1958 ve 1959’da Kerkük için “Kerkük Kürdistan’ın kalbidir” demiştir. Bunu söylediği zamana dikkat çekersek planın 3 -5 yıl içerisinde uygulanmış bir harita olmadığına kesinlikle kanaat getirebiliriz. Erandaş kardeşimiz, yazısının sonunda ise şunları yazmış. Harika tespitler:

Ortadoğu’da 100 yıldır aynı senaryo uygulanmaktadır. Önce petrolün başına bir kukla getireceksiniz, sonra bütün petrolü sömürürken başındaki kuklaya da bir parmak bal çalacaksınız. Bütün Ortadoğu ve körfez ülkelerinde şu anda yaşanan durum şimdi Irak’ın kuzeyine uygulanmak isteniyor. Bu iddiayı da  Hadise şu kardeşim. Dünyada kalan son petrol bölgesi Kerkük ve Erbil’dedir. Irak’ın kuzeyinde en büyük petrol yatırımını yapan Yahudi asıllı Rothschild ailesidir bu sömürü düzeninin en büyük bekçisi de Barzani ailesi ile içli dışlıdır.

Başta İngiltere, ABD olmak üzere dünyanın her yerinde yatırımları olan ve yönettikleri paranın 15 trilyon dolar civarında olduğu söylenen Yahudi  Rothchild ailesinin  petol işine girmesini Wall Street Journal  “Rothschild dünyanın son büyük petrol rezervleri için Kuzey Irak’a girdi” haberiyle duyurmuştu.

Rothschild’lerin Siyonist İsrail’le çok yakın ilişkileri olduğu artık malumun ilanıdır. Bu ailenin İsrail kurulurken ne tür yardımlar yaptığı artık sıradan bir bilgi olarak kayıtlara geçmiştir.

Şimdi bu olanları alt alta toplarsak: Petrol yani para: İngiliz’in. Toprak İsrail’in, tasmalı asker ise ABD’nin payına düşüyor.

Son bir sözle yazımızı kapatalım: Allah Müslümana akıl versin, yar olsun, düşmanları kahrolsun.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co