“Allah vatana hayırlı evlatlar versin!”

“Allah vatana hayırlı evlatlar versin!”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek

“Allah vatana hayırlı evlatlar versin!”

 

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçe Belediyesi İmar işleri müdürlüğünde çalışan Ahmet Doğan’ın nikahını kıyan belediye başkanı Hanefi Mahçiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en az 3 çocuk isteğini beşe çıkararak ,” Allah hayırlı evlatlar versin, ömür boyu mutluluklar diliyorum,” dedi.

Emekli İmam Hacı Doğan hocamızın oğlu Ahmet Doğan ile Tapu Müdürlüğünde görevli Ayşe Özge Yılmazer’in düğünleri, Onikişubat Belediyesi çalışanları ile Tapu çalışanlarının bir araya gelmesi ile Saffon otelde yapıldı.

Düğüne Belediye çalışanları ile Tapu Çalışanları ağırlıklarını koyarak genç çiftti mutlu gününde yalınız bırakmadılar..

SONY DSC

SONY DSC

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Hacı Doğan,  Dr. Murat Doğan , düğün merasiminde bir aradalar..

 

Hatun- Hacı Doğan çiftti ile Ayfer Nurettin Yılmazer çiftçi düğün salonuna gelenleri kapıda karşılayarak içeri aldı..

Onikişubat ilçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ali Ünsal, Fatih Yoğurt,  Belediye Meclis üyesi Akif Çaylıoğlu, Belediye İmar işleri Müdürü Ahmet Tüfekçi, belediye çalışanları ve tapu müdürlüğü çalışanlarının katılması ile düğüne başlandı.

Tapu Müdürlüğü ve Onikişubat Belediyesi çalışanlarının daha çok bir araya geldiği düğünün de nikahını Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek kıyarak evlilik cüzdanını Ayşe Özge ile Ahmet Doğan’a birlikte verdi..

Başkan Hanefi Mahçiçek burada yaptığı konuşmada: “ Allah bir ömür boyu mutluluk versin, vatanımıza milletimize hayırlı evlatlar versin, Ahmet belediyemizin çalışan ve en çok sevdiğim bir personelimizdir.. efendi ve güzellik timsaildir..

SONY DSC

SONY DSC

Hacı Doğan hocamınızın hacı arkadaşları onu düğününde yalınız bırakmadı.. Kazım Nedirli, Aladdin Özsığınan, Ali Büyükbenli, Yaşar Yancar, Semih Yancar,  Muhittin Gemci, Mahmut Aktolun, Mehmet Sümbül,  Hüseyin Gül, Yaşar Gök, ve diğer umre ve hac arkadaşları katıldı..

 

Kendisini tebrik ediyorum, kutluyorum, evlilik cüzdanını Ayşe Özge ile Ahmet’e  ikisine bir veriyorum, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi en az 3-5 çocuk yapmalarını neslimizin devam etmesini arzu ediyorum,” dedi.

Vatana Millette hayırlı evlatlar yetiştirmelerini dileyen Başkan Mahçiçek: “ Bugün burada bir ailemiz daha oldu.. Ahmet ile Ayşe çekirdek aile oldu.. ailede önemli olan önce eşler bir birine sevgi ve saygı gösterecekler.. sonra Anne ve Babalarınıza, yani Hacı Doğan hocam ne ise Nurettin Yılmazer de Ayşe ve Ahmet için o olmalı karşılıklı sevgi ve saygı içinde büyük aile olmalıyız..

Eğitimin temeli ailede başlar, bizler güzel örnek , model aile olursak, vatana milletimize hayırlı evlatlar yetiştiriz.. bu gençlerden de hayırlı evlatlar bekliyoruz, Allah hayırlı etsin,” dedi.

Doğan ve Yılmazer ailelerinin bir araya geldiği, düğünde, Hacı Doğan hocanın hac ve umre arkadaşları da Ayşe Özge ile Ahmet Doğan’ın düğününde onları yalınız bırakmadılar..

SONY DSC

SONY DSC  Nikah töreni sonrası Hanefi Mahçiçek ve yeni çekirdek aile hatıra resmi çektirdi..

SONY DSC

SONY DSC Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, evlilik cüzdanını Ayşe Özge ile Ahmet Doğan’a birlikte vererek en az 5 çocuk istiyorum dedi..

SONY DSC

SONY DSC  Ayşe Özge ile Ahmet Doğan sonunda muradına erdi..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co