Alkış, “Dut’u çok severim!”

Alkış, “Dut’u çok severim!”

Gazeteci Bekir Doğan – İsmail Şeref Alkış’a kitaplarını sundu..

Alkış, “Dut’u çok severim!”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Gazeteci Bekir Doğan, son kitabı “Dut’un Faydaları” ile Basın’a Sansür kitaplarını şehrimizin sevilen ismi  Siyasetçi iş adamı İsmail Şeref Alkış’a imzalayarak verdi.

Dut’u çok sevdiğini dile getiren İsmail Şeref Alkış, Prof. Mehmet Özkar’cının kitabında okuduğunu hatırasını anlatarak:  “ Kahramanmaraş İpek Yolu üzerinde bir şehir ve Osmanlı’nın en büyükşehirlerinden biri bu sebeple Maraş dutla ipek böceği ile tanışan bir şehir her evin bahçesinde tarların sınır boylarında hep dut ağacı vardır ipek böceği ve ipek yolu üzerinde olması sebebi ile,” bu sebeple ben dutu çok severim,” dedi.

Basın’a sansür ve Dut’un Faydaları isimli kitabını imzalayarak İsmail Şeref Alkış’a sunan Gazeteci Bekir Doğan: “ Dut’un Faydaları kitabı büyük ilgi gördü 2. Baskısı yaptık, böyle devam ederse 3. Baskısını yapacağız yeni bilgilerde geliyor 3. Baskı biraz daha geniş çıkacak öyle görülüyor, kitabımızı alarak bizlere destek veren dostlara teşekkür ederim,” dedi.

Gazeteci Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Halil Hınaz, Adem Gemci, İsmail Koyuncu  birlikte İsmail Şeref Alkış ile inşaat sektörünün sorunları üzerine sohbet eden Haftalık Gazeteler Gurubu , ziyaretlerine devam ediyorlar..

İsmail Alkış (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co