Ali Sezai Efendi Caddesi’ndeki kokudan vatandaşlar rahatsız

Ali Sezai Efendi Caddesi’ndeki kokudan vatandaşlar rahatsız

 

HABER: DENİZ DOĞAN

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Hayrullah Mahallesi, Ali Sezai Efendi Caddesi üzerinde bulunan Onikşubat Belediyesi’ne ait çöp konteynırlarında çöpler yüzünden çevreye kötü koku yayılıyor.

Ali Sezai Efendi Caddesinde geçen vatandaşlar, dayanılmaz pis koku yüzünden çok rahatsız olduklarını ve adeta nefes almakta zorlandıklarını belirttiler.

Buradan geçen vatandaşlar Kahramanmaraş Gazetesi’ni arayarak buradaki kötü kokunun giderilmesini istediler. Vatandaşlar yetkililerin buraya bir an önce, bu kötü kokunun giderilmesi için belediye yetkililerinin harekete geçmesini istediler. Buradaki çöp kutularının ya yer altına alınarak kokunun yok edilmesini ya da burada biriken atıkların günde bir kere değil 2-3 kere alınmasını istediler.

Şazibey Halk Pazarı’nın balık ve sebze çöplerinin de karışması ile yayılan kötü koku Kahramanmaraş’a hiç yakışmıyor diyen vatandaşlar, inşallah belediyemiz duyarlı davranarak bu sorunu en kısa zamanda çözer dediler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co