Ali Eskalen Kayınbaba oluyor.

Ali Eskalen Kayınbaba oluyor.

Kahramanmaraş Basın Dünyasının değerli kalemlerinden ve Televizyon yorumları ile Kahramanmaraşlıların gönlünde taht kuran Dünya Gazetesi Kahramanmaraş İl Temsilcisi Ali Eskalen dün akşam oğlunun nişanını yaparak Kayınbaba olma yolunda ilk adımı attı.

as

YUNUS EMRE ESKALEN & BURCU BOZKURT’UN YÜZÜKLERİNİ MAHÇİÇEK TAKTI

Kahramanmaraş Dünya Gazetesi İl temsilcisi Ali ESKALEN ’in Yakışıklı oğlu, Yunus Emre ESKALEN ile Erol ve Pakize BOZKURT’ ailesinin güzel kızı Burcu BOZKURT, Yeşil vadi Liva Düğün salonunda yapılan dillere destan bir nişan merasiminde sevdikleriyle bir araya geldiler.
Yunus Emre Eskalen’in nişan törenine, Bozkurt ve Eskalen Ailesi, akrabaları, Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Sayın, Yönetim Kurulu üyeleri, çok sayıda gazeteci ve aile dostları katıldı.
Genç çiftin alkışlar ve meşalelerle karşılandığı gecede, heyecanları gözlerinden okundu. Genç çift, Nişan merasiminin ilk dansını bir birlerinin gözlerine bakarak yaptılar. Dansın ardından Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek nişan yüzüklerini takarak evlilik yolunda attıkları bu ilk adımdan dolayı Yunus Emre Eskaleni ve Burcu Bozkurt’u kutladı.

as1
Kahramanmaraş Dünya Gazetesi İl temsilcisi Ali ESKALEN yaptığı konuşmasında; “Kıymetli misafirlerimiz, canımız ciğerimiz evlatlarımız olan Burcu ile Yunus Emre’nin nişan törenlerine katıldığınız için Eskalen ailesi adına, evlatlarım ve şahsım adına bugün bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm misafirlere ve dostlarımıza teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.
Bu mutlu gecede ’ sevenleri ve dostlarının yalnız bırakmadığı Yunus Emre Eskalen & Burcu Bozkurt’un mutluluğu gözlerinden okundu, mutluluk gözyaşları döküldü.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co