Ali Eskalen Kayınbaba oldu

Ali Eskalen Kayınbaba oldu

Ali Eskalen Kayınbaba oldu

Kahramanmaraş Basın Dünyasının değerli kalemlerinden Dünya Gazetesi Kahramanmaraş Temsilcisi Ali Eskalen,  oğlunun düğününü yaparak kayınbaba oldu. Düğün Kahramanmaraş İş Dünyası, Siyasetçiler ve Sivil Toplum Örgütü temsilcilerini bir araya getirdi. Düğünde genç çiftin mutlulukları görülmeye değerdi.

Yunus Emre Eskalen & Burcu Bozkurt’ Dünya evine girdi.

Dünya Gazetesi Kahramanmaraş Temsilcisi Ali Eskalen – Zeynep çiftinin oğlu, Yunus Emre Eskalen ile Erol ve Pakize Bozkurt’ ailesinin kızı Burcu Bozkurt, Liva Düğün salonunda yapılan dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Dünya Gazetesi Kahramanmaraş Temsilcisi Ali Eskalen yaptığı konuşmasında; “Kıymetli misafirlerimiz, evlatlarımız olan Burcu ile Yunus Emre’nin  düğün törenlerine katıldığınız için Eskalen ailesi adına, evlatlarım ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak bizzat gelen ve programları dolayısıyla katılamayıp, çiçek ve telgraf gönderen, telefonla ulaşarak tebrik eden, tüm misafirlere ve dostlarımıza teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

Düğün töreni İş dünyası ve siyasileri bir araya getirdi.

Yunus Emre Eskalen’in düğün törenine, Bozkurt ve Eskalen ailesi, akrabaları ve siyasi parti temsilcileri, iş adamları, Sivil Toplum örgütü temsilcileri, gazeteciler ve çok sayıda tanınmış isim katıldı.

Genç Çiftin Mutluluğu Paylaşıldı.

Yoğun ilgi ve katılımın olduğu düğünde genç çift alkışlar ve meşalelerle karşılandı. Heyecanları gözlerinden okunan genç çift, düğün merasiminin ilk dansını bir birlerinin gözlerine bakarak yaptılar.

ali eskalen

Genç çiftlerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Bu mutlu gecede ’ sevenleri ve dostlarının yalnız bırakmadığı Yunus Emre Eskalen & Burcu Bozkurt’un mutluluğu gözlerinden okundu. Geç saatlere kadar devam eden düğünde yeni çifte mutlu saatler yaşatıldı. Genç çiftin düğün töreni, kelimenin tam anlamıyla muhteşem oldu. Burcu ve Yunus Emre çiftinin mutluluğuna ortak olan davetliler, geç saatlere kadar dans ederek, halay çekerek genç çiftin mutluluğunu paylaştı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co