Ali Aydın’ın Babası Halil Aydın ebediyete uğurlandı

Ali Aydın’ın Babası Halil Aydın ebediyete uğurlandı

Ali Aydın’ın Babası Halil Aydın ebediyete uğurlandı.

Gazetemiz köşe Yazarı, Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi ve Kahramanmaraş Yörük Türkmen Derneği Başkanı Ali Aydın’ın Babası Halil Aydın defnedildi.

Ali Aydın babası cenaze (9)

Aslen Aydınlılar (Yörükler)’den  olup Namık Kemal Mah. Oturan Saçıkara Mullaali Mustafa oğlu, İbrahim Süleyman  Mehmet,  merhum Gazİ Aydın’ın  abisi, Namık Kemal Mahallesi Eski muhtarı Mustafa ve  Nasıf Aydın babaları, KSÜ tarih öğretim görevlisi Halil Aygan, Mustafa Aygan ve Ali Aydın’ın babası Çırçırcı Halil Aydın, bu gün defnedildi.

Ali Aydın babası cenaze (4)

Ali Aydın’ın babası Halil Aydın Rıdvan Hoca Camiinde kılınan cenaze namazından sonra    Şeyhadil Mezarlığı’nda defnedilerek ebediyete uğurlandı.

Ali Aydın babası cenaze (5)

Rıdvan Hoca Camisinde kılınan cenaze namazına,  Cenazeye Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Genel Merkez Parti içi Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Uğur Dilipak, Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi metin Doğan, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati okay, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, AK Parti Dulkadiroğlu işçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Sebuk Tekin Alpaslan,Dulkadiroğlu Belediye Meclis üyeleri, Vakıf ve Dernek Yöneticileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, Yörükler ve çok sayıda sevenleri ve dostları katıldı.

Ali Aydın babası cenaze (2)

Merhum Halil Aydın’ın defnedilmesi sonrasında sevenleri ve dostları Rıdvan Hoca Camii avlusundaki taziye yerine giderek taziyelerini ilettiler.

Ali Aydın babası cenaze (7)

Bizde Başta Ali Aydın olmak üzere, tüm yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 

 

Ali Aydın babası cenaze (6)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co