Alçak eller yine kan döktü

Alçak eller yine kan döktü

ALÇAK ELLER YİNE KAN DÖKTÜ…

Ülkemizin istikrarını istemeyen karanlık odaklar ve taşeronlar Beşiktaş’ta yine ocaklara ateş düşürdü.

10 Aralık Beşiktaş Bursa maçı akabinde öyle bir patlama ki;  İstanbul’un Avrupa yakasındaki gürültü Anadolu yakasından duyuluyor. Oturduğum ev Üsküdar sahiline yaklaşık 10 km buna rağmen patlama sesi çok net duyuldu. Bir an deprem mi oluyor? Derken öyle bir şey olmadığını anlayınca acaba gök mü gürlüyor diye düşündüm. Ancak gök gürleyecek bir durumda yoktu. Haydi, hayırlısı diyerek gazetemi okuyordum. Arkadaşlar sosyal medyadan patlamanın ne olduğunu soruyorlardı, hemen TV ‘yi açtım. Son dakika yazıları geçince içim burkuldu yüreğime ateş düştü.

Sadece dua ediyordum inşallah fazla kayıp vermeyiz, yaralılarımız fazla olmaz diye…

Ne acıdır ki 44 şehidimiz, 149 yaralımız var. 30 yakın ayrı şehir şehit verdi. 81 ilimizin yüreğine ateş düştü. Seksen milyon yürek yandı. Türkiye’m yandı.

Bu alçak terör saldırısı ülkemizin siyasal uzlaşmaya girdiği şu günlerdeki istikrarı ve düzeni, milli birlik ve dayanışmamızı istemeyen karanlık odakların, içerdeki vatan millet düşmanlarının alçak kan emici satılmışların harekete geçmesidir. Bu hainler akıttıkları kanda boğulacaktır.

Aziz milletimiz acısını yüreğine gömdü, yekvücut oldu.

Birlik ve beraberliğimizi istemeyen terör örgütlerine fırsat vermemek için daha da sıkı kenetlenmek mecburiyetindeyiz.

AK Parti ve MHP’nin hem fikir olduğu anayasa değişikliği ve Başkanlık sistemindeki uyumlu çalışması bazılarını rahatsız etti. Bu birlikte çalışmanın, uyumlu kararların hayata geçirilmesinin ilk adımında melun zihniyetli terörist güruhu buna karşı olduğunu alçakça eylemleri ile gösterdi.

Aziz milletimiz net mesaj verdi. Dik durdu. Halkı ayrıştırmak isteyen küresel güçler yine emellerine ulaşamadı.

Ülkemizi çökertmek isteyenlerin ekonomik oyunları da tutmadı. Türkiye Başkanlık sistemine geçtiğinde istikrarlı ve yönetim gücüne sahip olacak küresel güçlerle, terör odakları ile mücadelesi daha da etkili olacağı kanaatindeyim.

Türkiye düşmanı küresel güçlerin ve maşalarının tek hedefi hain terör eylemleri ile huzuru bozmak, milleti birbirine düşürmek, uluslararası arenada küçük düşürmektir. Çok uyanık olacağız, her zamankinden fazla kenetlenmek zorundayız. Terör örgütlerinin diğer bir amaçları toplumun umut ve cesaretini kırarak iktidara olan güveni kaybettirmek, yani hedef Erdoğan…

Küresel güçlerin kuklası olan terör örgütleri Türkiye’nin istikrarını bozmak için her yolu deneyecekler. Ne yaparlarsa yapsınlar vatan sevdalısı yüreklerin direncini kıramayacaklar. Yeter ki biz birliğimizi bozmayalım. Yürekten kenetlenelim. Allah-ü Teâlâ şehitlerimize rahmetiyle muamele eylesin. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum.

İdraki ile şereflendiğimiz Mevlit kandili hatırına Rabbim birliğimizi daim eylesin. Aziz vatanımızı her türlü musibetten muhafaza eylesin…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co