Akyazı Belediyesi MST Kazıcı Yükleyicileri tercih etti

Akyazı Belediyesi MST Kazıcı Yükleyicileri tercih etti

Sakarya’nın Akyazı İlçesi Belediye Başkanlığı, makine parkını Sanko Makina’nın ürettiği MST maka 5 kazıcı yükleyici ile güçlendirdi.

Belediye başkanı Hasan Akcan, hizmet kalitesini artırmak ve daha güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla makine parkını güçlendirdiklerini söyledi.

Makine pakını güçlendirmeye karar verince piyasa araştırması yaptıklarını belirten Akcan, “Akyazı’yahızlı ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla makina parkımızı Sanko Makina üretimi MST marka 5 kazıcı yükleyici alarak güçlendirdik” dedi.

Akcan, yeni alınan iş makinalarının ilçe merkezine uzak mahallelere (köylere) hak ettikleri hizmeti zamanında sunacaklarını kaydetti.

Göreve geldiği günden itibaren hizmet kalitesine önem verdiklerini vurgulayan Akcan, “Akyazı her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Burada yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacı ile belediyemizin araç parkını her geçen gün biraz daha büyütmeye çalışıyoruz. İnşallah yeni araç filomuzla Akyazı’ya daha güzel hizmetlerde bulunacağız” diye konuştu.

SARAL’DAN TEŞEKKÜR

Sanko Makina Türkiye Kamu Satışları Müdürü Hakan Saral ise “ülkeme ve geleceğime sahip çıkacağım” düşüncesiyle yerli üretimde karar kılan Belediye Başkanı Sayın Hasan Akçan ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Yerli malı makinaların tercih edilmesinin, Türkiye’de iş makinaları sektöründe üretimin artmasını, Ar-Ge çalışmalarının yoğunlaşmasını sağlayacağına dikkati çeken Saral, “Satılan her iş makinası, istihdam artışı, daha az ithalat ve güçlü bir Türkiye hedefine ulaşılmasına katkı sağlayacaktır ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından iş makinaları belediye yetkililerine teslim edildi.

SANKO MAKİNA

Sanko İş ve Tarım Makinaları, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde 42 bin metrekare alanda kurulan üretim tesislerinde pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu yüksek performanslı iş makinaları üretimi gerçekleştiriyor.

MST markası ile üretilen kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve mini ekskavatörlerin konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co