Aksu Tv’den Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci’ye Ziyaret

Aksu Tv’den Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci’ye Ziyaret

Aksu Tv Genel Müdürü Cüneyt Beyit, Müdür Yardımcısı Erol Öner ve Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Tatlı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof.Dr. Durmuş Deveci’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Sohbet havasında geçen ziyarette Aksu Tv Genel Müdürü Cüneyt Beyit, Rektör Prof.Dr. Durmuş Deveci’ye Aksu Tv’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Aksu Tv’nin nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Deveci, Üniversite olarak sivil toplum kuruluşlarına büyük önem verdiklerini, Kahramanmaraş’ın gelişmesi ve ilerlemesinde üniversite ile sivil toplum örgütlerinin dayanışma ve işbirliği içerisinde olması gerektiği kaydetti.

KSÜ’yü önce Türkiye’ye sonra dünyaya tanıtacağını ifade eden Deveci, “Üniversite şehir işbirliği karşılıklı diyalog içerisinde halledilir. Üniversiteye katkı sağlamak için bu konuda akademisyenlerimize de işadamlarımıza da görev düşüyor.” diye konuştu.

Aksu Tv ekibini yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik eden Deveci, Kahramanmaraş’ta yerel basını önemsediklerini belirterek ziyaretlerinden dolayı Aksu TV ekibine teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co