Aksu Televizyonu

Aksu Televizyonu

İçten gelerek bir şeyleri yazmak çok önemli…

Bugünde gördüklerimi yazacağım…

Dost, Sevgili okurlarım: Serdar Erdoğanyılmaz ve Abdulhakim Eren, Nuri Bertizlioğlu: “Bekir bey, son 5 yıldan beri çok güzel yazı yazıyorsunuz, Kahramanmaraş meselelerinin ve ülke gündemini çok güzel dile getiriyorsunuz, yazınızı zevkle okuyorum” diyorlar. Teşekkür ediyorlar…

Bende bir kere daha okuyucularımıza teşekkür ediyorum…

Biz gördüklerimizi: yazı ile resim haline getirip sunuyoruz…

Yapmış olduğumuz resimler her zaman: Beğenilmiyor, bazı hallerde eleştiri konusu oluyor ama genel olarak gerçekleri gören okurlarımız takdirlerini sunuyorlar.

Telefon ve e-mail ile teşekkür ediyorlar.

Ben neyi gördüysem onu resim ediyorum. Yanlışsa bu benim hatam değil!..

Aksu Televizyonu yeni yayın dönemi ile alakalı bir gördüğümü resim haline getireceğim.

Sabah haberlerinin sunumu: gerçekten harika olmuş. Güne Başlarken…

Güne Aksu Televizyonu ile başlamak insanın canını sıkmıyor, insana moral veriyor…

Çünkü: seçilen haberler can sıkan haberler olmaması beni mutlu etti.

Aksu Televizyonu, son dönem yaptığı atılımla, mahalli televizyon havasından çıkarak ulusal kanallar gibi yayın yapmaya başladı.

Aksu Televizyonunu açtım, sabah çayımızı yudumlarken, haberleri izlemeye başladık. Güne Başlarken sununu ve yeni dönemi ile gerçekten güzel olmuş, emeği geçenlere teşekkür ederim.

Gazetelerin okunması, internet haber sitelerindeki haberlerimizin okunması, arada bir görüntülü haberlerin sunulması işin doğrusu: Aksu Televizyonu ilimizden yayın yapan ulusal kanal gibi oldu.

Daha önce çok defa yazdım: “Mahalli ve ulusal kavramı- söylemi işlevliğini kaybetti… Niye mi ? www.kahramanmarasgazetesi.com.tr’de haberimizi yazıp giriyoruz, ya da köşe yazımızı yayına veriyoruz dünya okuyor.

Biz Kahramanmaraşlı merkezli yayın yapıyoruz biz şimdi mahalli internet haber sitesi miyiz oysa bizi Türkiye’de okuyor. ABD, Japonya’da Dünyanın her yerinde insanlar özellikle Kahramanmaraşlılar girip okuyorlar biz mahalli sitemiyiz?

Bu bağlamda: Aksu Televizyonu mahalli kanal mı?

Aksu Televizyonu uydudan yayın yapan, TÜRKSAT ulaştığı dünyanın birçok yerinden izlenen, belki Kahramanmaraş ile alakalı haber verdiği için sadece Kahramanmaraşlıların daha çok izlediği “Kahramanmaraş’ta ne var?” diyerek açtıkları bir kanal ama son düzenleme ve yeni yayın dönemi ile durumun değişeceğini düşünüyorum.

Aksu Televizyonu artık çıtayı yükseltmeye başladı.

Aksu Televizyonu yeni yayın döneminde: yeni logosu, yeni yapımları, yeni programları ile Kahramanmaraş Aksu televizyonu, “Kahramanmaraş’ın dünyaya açılan penceresi “ yenilenen penceresi olarak yayın yaptığını gördüm.

İnternet sitelerinin okunması, gazetelerin okunması, yeni yayınlanan kitapların okunması ve Kahramanmaraş’tan dünyaya açılan bir pencere…

Televizyon yayıncılığı o kadar kolay bir iş değil, sürekli yenilik yapmak zorundasınız aksi halde bir süre sonra ekrandan silinmek var.

Bu sebeple: Aksu Televizyonun yeni yayın döneminde başarılar diliyorum.

Allah yar ve yardımcıları olsun diyorum.

Gelişerek Ankara- İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerde stüdyoları bulunan bir yayın kuruluşu haline gelmesini diliyorum..

İyi günler…

Bu yazı için bir yorum yazın

“Aksu Televizyonu” için bir cevap

  1. Erdal diyor ki:

    Arada bir bakıyorum.Bu yazından dolayı değişiklik görmek için seyredeceğim.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co