Aksu; “Bizim önceliğimiz önce insan”

Aksu; “Bizim önceliğimiz önce insan”

Ak Parti Kahramanmaraş 25. Dönem Milletvekili aday adayı Faruk Aksu, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlere devam ediyor.  Aksu son olarak Kahramanmaraş Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Altıntel’ i ve Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Arif Şen’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette; “AK Parti’nin yapmış olduğu hizmetleri ve milletvekili aday adayı olarak kendisinin yapacağı çalışmalar hakkında konuştu. Muhtarların ve muhasebecilerin sorunlarını da dinleyen Aksu; “Yeni Türkiye için yeni anayasa yapılması gerek. Yeni Anayasayı tek başına çıkarabilmek için en az 400 milletvekiline ihtiyaçları olduğunu söyledi.

aksu2

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Faruk Aksu,  Kahramanmaraş Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Altıntel’i  muhtarlık  binasında ziyaretti. Mahalle muhtarları ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Aksu, Önce İnsan diyerek çıktığım bu yolda sizlerin de Dua ve desteklerini bekliyorum. Önce insan anlayışıyla gençlik yıllarından bu yana, çıktığı bu kutlu yolculukta, bugünkü adıyla ak yolculukta bu ülkede çok manidar gelişmelere, hep birlikte şahit olduk.  İnsan merkezli bir anlayışın altını çizerek, tüm sistemlerin aslında insana hizmet etmek için yarış ve mücadele ettiklerini hatırlatmayı gaye edinen bir kardeşinizim. Bu şehirde doğup büyüyen ve yaşayan bir kardeşiniz olarak, hepinizin de hatırlayacağı gibi, 7 Mart 2010 tarihinde Karacasu ve Kavlaklı’da yapılan ara seçimlerde, AK partiden Karacasu belediye başkan adayı oldum. Oy verme işlemine bir hafta kala, seçimler Danıştay tarafından tüm emeğimize inat, iptal edilmiştir. Ancak biz ‘bu şarkı burada bitmez’ diyerek yola devam ettik.

aksu

2011 milletvekili seçimlerinde ‘durmak yok, yola devam’ anlayışı ile AK Partiden milletvekili aday adayı olduğunun altını çizen Aksu, 25 Dönem’ de de aday adayı olduğunu, amacının Hem  Kahramanmaraş’ a hem de Yeni Türkiye’ye hizmet etmek olduğunu söyledi.

Aksu; “Sizin duanız ve desteğinizle bu gün, Kahramanmaraş özelinde, tüm ülkeme hizmet edebilmek için yeniden göreve talip oluyorum. Rabbim bu yola çıkan tüm kardeşlerimizin, yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Ardından Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını ziyaret etti, Burada Oda başkanı SMMM Arif Şen ve oda yönetimi ile görüşen Aksu, Muhasebecilerin sorunlarını dinledi

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co