Akpınar; Yıkılmadık Ayaktayız!

Akpınar; Yıkılmadık Ayaktayız!

Akpınar; Yıkılmadık Ayaktayız!

DULKADİROĞLU/ MHP’nin Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar Neco da basın mensupları ile bir araya geldi; “Yıkılmadık ayaktayız. Bundan sonraki süreçte de halka verilecek hangi mesaj varsa iletmekten geri kalmayacağız” dedi.

MHP Dulkadiroğlu ilçe başkanı Mustafa Akpınar, teşkilatı ile birlikte yılmadan, yorulmadan, bıkıp usanmadan çalışmalarına devam edeceğini, bugünden başlayarak seçim çalışmasına başlayacağı ,” diyerek iddalı konuştu.

1 Kasım seçim sonuçlarının mesajını teşkilat olarak çok iyi okuduklarını, mesajı aldıklarını belirten Başkan Akpınar, seçim sürecinde iktidarın kullandığı ekonomik ve siyasi imkânların kendileri ile eşit olmadığından bahisle, “Biz seçim boyunca devlet imkânlarını kullanmadık, işadamlarından herhangi bir şey talep etmedik, hiç kimseden bir talebimiz olmadı. Kendi imkânlarımızla seçim çalışmalarını sürdürdük” dedi.

Konuşması sırasında özeleştiri yapmaktan da geri kalmayan Mustafa Akpınar, kendi yöresini seçim sürecince karış karış gezdiğini, ancak her ne hikmetse AK Partinin özellikle Bertiz yöresinde elde ettiği kazanımları ve zaferin sonucunu anlamakta zorluk çektiğini belirtti, “Bertiz ve yöresinde sağlık ocağı yok, ulaşım yok, herhangi bir giden hizmet yok. Buna rağmen alınan oylara hayret ediyorum” diye konuştu, her şeye rağmen de vatandaşın özgür iradesine saygı duymak gerektiğine inandığını belirtmeden yapamadı.

38 yaşında, 23 senedir Ülkücü camianın içinde olup, hayatını adadığı MHP’de siyaseti sürdürme azim ve kararlılığı ile bilinen Akpınar, ülkenin ve meclisin MHP’ye ihtiyacı olduğunun altını çizdikten sonra, özeleştiri de yaparak, kendilerini de sorgulayarak eksiklikleri gidermek zorunda olduklarını ifade etti, son olarak şunları söyledi; “Muhalefetime devam edeceğim. İnanıyorum, gün gelecek, bu ülkenin tüm insanları oylarını MHP’den yana kullanacaklar. Belki 1 Kasım seçimlerinde az oy aldık ama çok şükür yıkılmadık, ayaktayız. 2 yılda 4 seçim yaşadık, kolay değil…”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co