Akpınar; “CHP, Yeni Anayasayı sabote ediyor”

Akpınar; “CHP, Yeni Anayasayı sabote ediyor”

CHP’nin Yeni Anayasa paketi çalışmalarının aksaması için uğraştığını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar; “CHP zihniyeti gün geçtikçe Türkiye’yi sıkboğaza getirmeye çalışmakta sistemi tıkamaktadır. Türkiye ve Türk Devleti için çalışılan Yeni Anayasa görüşmelerini fütursuzca engellemekte saçma sapan protestoları ile tüm Türkiye’nin beklediği Yeni Anayasa paketi çalışmalarını sabote etmekten geri kalmamıştır” dedi.

CHP Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç’un yaptığı açıklamalara sert tepki ile açıklama yapan Akpınar; “Geçen hafta CHP Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç, MHP Genel başkanını anlamakta güçlük çektiğini ayrıca tabanından uzaklaştığına dair açıklamalar yaptı. Şunu belirtmek istiyorum; Ülkü ocakları, kadın kollarıyla, tabanı ile uyum içerisindedir. Görüldüğü gibi açıklamamıza gelen teşkilatımız buradadır.  Sayın CHP Parti Meclis Üyesi Ali Öztunç’a anlama kabiliyetini biraz daha geliştirmesini tavsiye ediyorum” dedi.

Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı binasında açıklama yapan MHP Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar; “Yeni Anayasaya destek vererek hükümete bastonluk yapıyor, Ak Parti’nin arka bahçesi oluyormuşuz. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi: Bre densizler siz Fetönün kurşun askerliğine talip olurken bir şey olmuyor da bizim Türkiye’yi müdafaa etmemiz mi gözünüze batıyor. Milliyetçi Ülkücü Hareket yolundan şaşmamış, ülkülerinden vazgeçmemiştir.

Mustafa Akpınar (9)

“CHP, TÜRKİYE’NİN SIRTINA HANÇER SAPLAMIŞTIR”

Akpınar; “Bizim bir yeminimiz, CHP zihniyetinin ise ardı arkası kesilmeyen yanlışlıkları vardır bu göz önündedir. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Parti Meclisi toplantısının açılış konuşmasında, Fransa saldırısına dair acıkmalarının ardından Ortadoğu’daki terör sorununa değinerek “Ortadoğu’da savaşı biz çıkarıyoruz” açıklamasını yaparak Türkiye’nin sırtındaki hançer modundan bir an evvel çıkmalıdır.

Çıktığı programlarda CHP olarak 2016’da, KCK Terör Örgütünden de DHKP-C terör örgütünden de Pkk’dan da çok sayıda tutkluyu ziyaret ettik ayrım yapmadık diye CHP güvenlik güçlerimizi şehit edenlerin tüyü yetmemiş bebeleri yetim bırakan bu canilerin avukatlığına soyunmuştur.

Türk Milletinin her türlü imkanlarından yararlananlar acımasızca harcama yapmış milyonluk faturalarla milletin beline kambur olmuş arından pişkin bir ifade ile ‘divan üyelerine verilen hakkı kullandım’ diyerek Türk Milletinin hakkına girmiştir.

CHP zihniyeti PKK’lıların cenazelerinde gözyaşı dökmüş tabutlarına sarılmışlardır. CHP varsın terörist ziyaretlerini siyaset yapmak sansın, terör örgütleriyle kol kola olmaya devam etsin. Varsın yapılan yanlışlarla iktidar olma hayallerini suya atsın. CHP’nin durumu ortadadır.

90 yıllık partinin hali içler acısıdır. Bu zihniyet Atatürk’ün emanetlerine, emeklerine ve mücadelesine ihanet etmiştir. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi, PKK’ya cici çocuk muamelesi yapan, sicili bozuklar ortadadır!

Atatürk yerinen kalkıp bunların halini görse ya tekrar yatar ya da bunların alayını İzmir’e kadar kovalar. Ayrıca herkes bilmelidir ki, Türkiye’yi bölme projesine MHP’yi parçalayarak hizmet etmeye çalışanlar bilsinler ki; ülkücü hareketin yiğit evlatları liderimizin etrafında ve kutlu davalarının emrinde bir kale gibi dimdik durmaktadır. Bu davaya gönül veren, ömrünü adayan herkes şunu gayet iyi bilmelidir ki Ülkücü Hareket yıkılmadıkça Türkiye güvendedir.

Mustafa Akpınar (5)

“SEVDAMIZ DEVLET, KARARIMIZ EVET”

Millet için, Devlet için, Cumhuriyet için, Türklüğün bekası için, velhasıl Türkiye için Evet.

Devlete Evet, Millete Evet, Türkiye Cumhuriyeti Evet müddet

Bu ülke için yeminimiz var, evet vazgeçilmez onun için evet” açıklamalarında bulundu.

Toplantıya MHP Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Dulkadiroğlu Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Ardıç, Dulkadiroğlu Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yıldırım ve parti teşkilatı üyeleri katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co