Akpınar;  “Bizimle yürü Kahramanmaraş”

Akpınar;  “Bizimle yürü Kahramanmaraş”

MHP Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, düzenlediği basın toplantısında, 9 Mayıs’ta gerçekleştirilen HDP mitinginde Abdullah Öcalan’ın posterlerinin asıldığına tepki göstererek AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’a seslendi ve: “Milliyetçilik nutukları atan, milli ve manevi duygularımızı yerle bir edenlerin,  ahlaklarını vatandaşlarımızın takdirine sunuyorum. Dolmabahçe sarayında poz veren Kahramanmaraş’ın ‘’sözde’’ medarı iftiharı Mahir Ünal  acaba ne diyecektir? Hiç yüzünüz kızarmadı mı? Buradan soruyorum; Mutlu musun sayın Mahir Ünal?” dedi.

1

Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, öncelikle Büyükşehir Belediyesi tarafından MHP afişlerinin asılı olduğu Bilboardların üzerinin kapatıldığını iddia ederek; “Demokrasi bu mudur diye sordu” ve yasal olarak haklarının takipçisi olacaklarını belirtti.

Ama sakın unutmayın aklınızı başınıza alın !!!

Burasının adı Türkiye Cumhuriyeti, milletinin adı ise Büyük Türk Milletidir. Ya bu vatanda yaşayacağız, yada bu vatan uğruna seve seve can vereceğiz. Bu hakikati ne Davutoğlu, ne İmralı canisi, ne bölücü mihraklar nede pazarlık yaparak ihanet edenler değiştiremeyecektir.

Bu günlerde milliyetçi nutuklar atan şahsiyetler şunu bilmelidirler ki; Bayrağın indirilmesine seyirci kalanlar, vatan topraklarını bırakıp kaçanlar, milliyetçi olamazlar. Milleti 36’ya ayıran birisi milliyetçiliğin olsa olsa düşmanıdır. Türklükle karşıma gelmeyin diyen birisine itibar etmek söz konusu değildir.

MHP “Toplumsal Onarım ve Huzurlu Gelecek” iddiasıyla milli ahlaklı ve adaletli yönetim vaadiyle milletimizin huzurundadır. Biz bu aziz vatanı ağırlıklarından kurtarmaya kararlıyız. Biz bu güzel ülkeyi arsızın, kansızın, hırsızın, uğursuzun elinden kurtarmaya yeminliyiz. Biz bu aziz milleti sorunlarından arındırmaya, dertlerinden çekip çıkarmaya kararlıyız.

7 Haziran 2015’te yapılacak olan Milletvekili Genel Seçiminde hedefimiz, milletimizin desteği, Cenab-ı Allah’ın izniyle tek başına iktidar olmaktır.Biz Türkiye’nin önüne aydınlık ufuklar açarak, ülkemizi ve milletimizi güvenli bir geleceğe taşımaya kararlıyız. Türkiye’yi yaşadığı sıkıntılardan kurtaracak program ve projelerimizin yanı sıra 46 yıllık tecrübe, yetişmiş kadrolar ve imanımız iddiamızın kefilidir.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin hem meselelere bakışında hem de çözüm önerilerinin temelinde; Türk milletine millî, manevi ve insanî açılardan seslenen; sevgiyi, adaleti, özgürlüğü, barışı ve güven içinde bir gelişimi amaçlayan Türk milliyetçiliği anlayışı bulunmaktadır.

Milletimize sözümüzdür: MHP iktidarında milletimiz ekonomik olarak rahatlayacak kaynaklarımız ne idüğü belirsiz yerlere değil, milletimizin menfaatleri doğrultusunda kullanılacaktır

-Terörün ve bölücülüğün kökünü kazıyacağız. Terörle ve Teröristle pazarlıklar derhal bitirilecek. İhanet süreci bıçak gibi kesilecek. Güvenlik güçlerimizi kışlaya ve karakollara hapseden uygulamalara mutlaka son verilecek, bölücü katillerle etkin mücadele edilecek, ihanete ortak olanlar adalete sevk edilecektir”dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co