Akpınar; “Belediyemize teşekkür ediyoruz”

Akpınar; “Belediyemize teşekkür ediyoruz”

MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar

“Belediyemize teşekkür ediyoruz”

 

DULKADİROĞLU/ Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar düzenlediği basın toplantısında, İzmir de PKK tarafından şehit edilen Ülkücü Fırat Yılmaz Çakıroğlu isminin ilçedeki sokak’a verilmesinden dolayı Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay şahsında belediye meclis üyelerine teşekkür etti.

    Dulkadiroğlu ilçe binasında bir basın toplantısı yapan Mustafa Akpınar: Eğe Üniversitesi Tarih bölümü 4. Sınıf öğrencisi iken 3 yıl önce PKK tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizin ismini, Parti il binası ile Ülkü ocaklarının bulunduğu 18. Sokak’a verilmesi ülkücü camiayı mutlu etti. Başta Belediye Başkanımız Necati Okay, Belediye Meclis üyeleri ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

    Fırat Yılmaz Çakıroğlu şehidimize ölüm yıl dönümünde güzel bir hediye oldu, bu sebeple herkesin bir fatiha okumasını arzu ediyorum” dedi.

    Ülkü Ocakları il başkanı Hüseyin Kayış, Dulkadiroğlu ilçesi Ülkü ocakları Başkanı Ali Tufan, parti ilçe yönetimi ve basın mensuplarının katıldığı toplantıda. Şehitlere dua edildi.

    Mustafa Akpınar: Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98 yıl dönümü sebebi ile: Kan verme kampanyası, Milli Mücadele ve Afrin şehitleri başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için mevlit okutarak etkinliklerimize devam edeceğiz” dedi.  

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co