Akmansoy’dan personele piknik

Akmansoy’dan personele piknik

Akmansoy Market, personeli ile piknik geleneğine bir yenisini daha ekledi.

cuval

Bu yıl yedincisi düzenlenen geleneksel Akmansoy pikniğine tüm Akmansoy Market çalışanları katılırken, çalışanlar felekten bir gün çaldılar,   gönüllerince eğlendiler, yorgunluk ve stres attılar.

cuval1

350 Akmansoy çalışanının katıldığı piknik, Tekir/Yeşilgöz’de gerçekleşirken, personel 3 gurup halinde pikniğe katıldı. Personel 3 gün boyunca 3’erli gurup halinde pikniğin tadını çıkartırken, yörenin doğal güzellikleri ile tanıştı.

HER YIL BİR DEĞİŞİK ALAN TERCİHİ

Market tarafından gelenekselleştirilen pikniğe, her yıl kentin doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla değişik mekanlar tercih edilirken, çalışanlar önce kahvaltı yaptılar, sonra öğle yemeği ve takiben de meyve yiyerek aynı zamanda da eğlence tertip ettiler.

cuval3

Çuval yarışması, yumurta taşıma yarışması, halat çekme gibi eski Türk oyun geleneğini sürdüren, tercih eden çalışanlar, kendilerine farklı bir gün yaşattıkları için patronlarına teşekkür ettiler, öte yandan profesyonel müzik ve DJ eşliğinde şarkılar-türküler söyleyerek yeteneklerini de sergileme fırsatı buldular.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co