Akmansoy’dan Noel Babaya Rakip

Akmansoy’dan Noel Babaya Rakip

Kahramanmaraşlıların çok sevdiği, yerel halkın bağrına bastığı ışıklı Tosun Baba ismiyle ünlenen Mehmet Ağgürbüz, Noel Babaya meydan okuyor!

Üzerine taktığı ışıklar ve kendine has kostümüyle Doğallığıyla Kahramanmaraş Halkına kendini sevdiren “Işıklı Tosun Baba”  Hristiyanların Noel Babası varsa Kahramanmaraş’ın da “Işıklı Tosun Babası Var” dedi.

akmansoy (1)

Akmansoy Marketler Zinciri, Geleneksel 4.Yaş Pasta Festivalinde 18.90 TL’lik Doğum yaş pasta alımına 10 TL’lik sürpriz hediyeler verdiği kampanyayı Ulu Cami karşısı Akmansoy reklam billboardları yanında Kahramanmaraş’ın tanınmış siması Işıklı Tosun Baba ile tanıttı.

akmansoy (8)

Işıklı Tosun Baba pasta yiyerek yoldan geçenlere de pasta ikram ederken, çağrıda bulunarak:  “Gelin Akmansoy Marketler’in kampanyasına gelin. Bu güzelim pasta 18.90 TL artı olarak 10 TL’lik de sürpriz hediyeleri mevcut. Akmansoy Marketler’in yaptığı bu kampanyayı 31 Aralık tarihine kadar faydalanabilirsiniz. Acele edin” dedi.

akmansoy (6)

ONLARIN NOEL BABASI VARSA,

BİZİM DE TOSUN PAŞAMIZ VAR

Akmansoy Marketler Zinciri yetkilileri konuyla ilgi yaptığı açıklamasında: “Böyle bir kampanya yapmamızın sebebi geçtiğimiz günlerde Kara Cuma kampanyası yapılmıştı. Biz buna tepki göstermek için yaptık. Yılbaşının gelmesi ile birlikte Noel Baba ile reklam görselleri yapılıyor. Biz Noel Baba yerine Kahramanmaraş’ın tanınmış siması Işıklı Tosun Baba’yı kullandık” dedi.

akmansoy (7)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co