Akkurt, “Basının Önerilerini Dikkate Alacağız”

Akkurt, “Basının Önerilerini Dikkate Alacağız”

Murat Akkurt, Kahramanmaraş Gazetesini ziyaret ederek, belediye olarak yerel basın ile daha sıcak ilişkiler içinde olacaklarını ve basının eleştirilerine de açık olacaklarını söyledi.

Gazetemiz Yazarları Niyazi Kara ve Mehmet Doboğlu ile bir süre sohbet eden Akkurt, Dulkadiroğlu Belediyesi olarak yerel basından gelen teklif ve önerileri dikkate alacaklarını belirtirken. Kara, geçmişte basın ile kent yöneticileri arasında yaşanan olumlu örneklerden bazılarını anlattı. Mehmet Doboğlu ise Dulkadiroğlu isminin kent için önemli olduğunu, her yıl Dulkadiroğlu Şenlikleri yapılması gerektiğini. İlimizde Dulkadiroğulları döneminden kalma eserlerin turizm açısından önemli olduğunu belirtterek bu alanda yazılmış eserlere destek verilmesi gerektiğini söyledi.

Murat Akkurt, belediyenin logo çalışmalarının sürdüğünü, birinci gelene 10 bin TL ödül verileceğini belirterek, Belediye Başkanı Necati Okay’ın ekip çalışmasına önem verdiğini söyledi.

Akkurt olumlu eleştirileri beklediğini vurgulayarak, birlikte çalışmak kentimize artı değer katacaktır, dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co