Akif Çaylıoğlu Kayın Baba Oldu

Akif Çaylıoğlu Kayın Baba Oldu

Akif Çaylıoğlu Kayın Baba Oldu

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi  Belediye Meclis Üyesi – Siyasetçi iş adamı Akif Çaylıoğlu’nun, Kızı İnşaat Mühendisi Bilge Çaylıoğlu ile eski Vergi Müfettişi  Yusuf Yıldırım’nın oğlu Onikişubat Belediyesi personellerinden İnşaat Mühendisi Mahmut Sami Yıldırım evlendi. Çaylıoğlu Kayınbaba oldu.

Arsan Center Laledan Düğün Salonun da yapılan muhteşem düğün ile  gençlerin mutluğuna herkes şahit oldu.

SONY DSC

SONY DSC

Emine Yusuf Yıldırım ile Nurhayat Akif Çaylıoğlu çiftlerinin düğün salonu kapısında dostlarını karşılayarak yerlerine almaları düğün başladı.

Devlet eski Bakanı Ali Doğan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Onikişubat Ak Parti İlçe Başkanı Fırat Görgel, Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Mimarlar Odası Başkanı Veli Çiftarslan Kahramanmaraş eski milletvekili Ali Topçuoğlu, Göksun Ziraat Odası Başkanı  Selim Cüce, eski siyasiler, eski Belediye başkanları, Çaylıoğlu ailesi ile Yıldırım aileleri ve yakınlarının katılması ile düğün başladı.

SONY DSC

SONY DSC

Genç inşaat mühendisleri Bilge ve Mahmut Sami Yıldırım’ın düğün salonuna törenle girmesi ile başlayan gecede : Nikahı Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek kıydı..

Nikah kıyan başkan Hanefi Mahçiçek: “ Yeni bir ailemiz daha oldu.. Bilge ve Mahmut Sami yeni çekirdek aile ancak, Çaylıoğlu ve Yıldırım aileleri de bir birine akraba olması sebebi ile aile bağlarımız genişlemiş oldu.

Yarın akşam Berat Kandili , böyle bir mübarek gecenin öncesinde böyle güzel bir düğüne şahitlik etmek şahsen beni mutlu etti.

Sevgili gençler bir birinizi sevin, ailelerinizi sevin büyüklerinizi sevin aile olmanın bilinci içinde mutlu ve huzurlu yaşayın. Sevginin olduğu yerde bereket olur” dedi.

SONY DSC

SONY DSC

Evlilik cüzdanını veren Devlet eski Bakanı Ali Doğan; “ Sayın Cumhurbaşkanımız en az üç çocuk diyor ama bunu biraz yukarı çekelim, bir çocuk anne için, bir çocuk baba için, birer çocuk da Çaylıoğlu ve Yıldırım aileleri için eh birde devletimiz için biz bunu beş çocuk yapalım, sayı yukarı doğru çıkıyor” diyerek beş çocuk istedi.

Bakan Ali Doğan: “ Beşiktaş şampiyon, Beşiktaş- Fenerbahçe – Galatasaray, Kahramanmaraşspor’ da hepsi bizim takımlarımız Türkiye deki tüm takımlar bizim takımlarımız spor barış ve mutluluk olmalı. iki güreşenden biri şampiyon olacaktır.. Bu senede Beşiktaş şampiyon oldu. Bilge de Beşiktaşlı kendisini kutluyorum.

SONY DSC

SONY DSC

ANAP da siyaset yaptığımız zaman Bilge küçük sevimli bir kızdı babası ilçe başkanımız olarak siyasi çalışmalara katılmamız sebebi ile hep kendisini ihmal ettik.O günden bugüne kadar kendisini iyi tanırım. Okudu İnşaat Mühendisi oldu. Bugün yuvasını kuruyor. Kendisini ve Mahmut Sami Yıldırım’ı tebrik ediyorum. Evlilik cüzdanını Bilge’ye veriyorum. Yuvayı dişi kuş yapar demiş atalarımız” diyerek evlilik cüzdanını Bilge’ye verdi.

Akşam Yemeği ile başladı..

Saat 19.00′ da başlayan Çaylıoğlu- Yıldırım ailesi düğünü öncesinde velime yemeği verildi. Her iki ailenin yakınları ve davetlilerin katıldığı yemekte hoş sohbetlerle güzel seviyeli bir düğün oldu.

22 Mayıs 2016 Pazar günü saat:19 00’da Burak At Çifliği Talas- Kayseri de oğlan evinin düğünü yapılacak.

tuçğı (2)

Emine – Yusuf Yıldırım çiftleri oğulları makine Mühendisi Mahmut Sami için Kayseri de bulunan eş dost ve akrabaları için ikinci düğünü yapacaklar.

Makine Mühendisi Bilge, Özel’de çalışırken, eşi Mahmut Sami Yıldırım Onikişubat Belediyesi İmar işlerinde görev yapıyor.

Düğünden sonra : bir haftalık balayına çıkacak olan çiftin daha sonra Kahramanmaraş’ a dönerek işinin başında olacağı öğrenildi.

SONY DSC

SONY DSC

Düğün sonrası gazetemize bir açıklama yapan Akif Çaylıoğlu: “ Allah herkesin yavrusunun mutluğunu görmeyi nasip etsin, bizleri düğünümüzde yalnız bırakmayan dostlarımıza akrabalarımıza teşekkür ediyorum.

Düğün merasimimiz için gelen, çiçek gönderen dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Yavrularıma mutluluklar diliyorum” dedi.

SONY DSC

SONY DSC

İlk defa kayın baba olmanın keyfini ve heyecanını yaşayan Akif Çaylıoğlu ‘un bu zorlu sınavında, yakın dostları, akrabaları , gazeteci dostları yalınız bırakmadı.

Onikişubat Belediyesi Meclis üyeleri, Dulkadiroğlu Belediyesi Meclis üyeleri ve gönül dostları her zaman destek vererek mutluluğunu birlikte paylaştılar..

SONY DSC

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co